HC Chrudim – HC Olomouc 5:6 (2:2, 0:1, 3:3).

Úvodní třetinu „orámovaly“ góly Buchteleho po přihrávkách Radila (druhý dokonce při oslabení). Jenže mezitím se na druhé straně trefili Řípa a Ministr, takže se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Střední část byla brankově chudší. Jediný gól vstřelil k nelibosti domácích aktérů ve 34. minutě Domin.

Na začátku závěrečného dějství pomohl Chrudimským „vlastenec“ Szturce, který byl připsán Buchtelemu. Pak začaly opět brankové dostihy. Na dva góly Olomouce odpověděl při přesilovce Fořt, ale hosté „ztekli“ opět na rozdíl dvou gólů. Tři minuty před koncem ještě vykřesal naději střelecky disponovaný Buchtele, ale ani jeho čtvrtý zápis do střelecké listiny nepomohl svěřencům trenéra Rohlíka alespoň k remíze, když v samém závěru nevyužili power play.

Fakta – branky a nahrávky: 10. Buchtele (Radil), 20. Buchtele (Radil), 44. Buchtele, 50. Fořt (Král, Mocek), 57. Buchtele (Radil) – 11. Řípa (Mikel), 16. Ministr (Szturc), 34. Domin (Mikel), 46. Domin (Mikel), 48. Vyrůbalík (Svoboda, Pekr), 55. Ministr (Šedivý, Szturc. Rozhodčí: Kalivoda – Svoboda, Žídek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 550.