I. hokejová liga - Vzájemné měření sil v přípravných duelech dopadlo vždy lépe pro hosty z Vysočiny. Poprvé se oba celky střetly 31. 7. v Kotlině, kde si domácí poradili s nováčkem I. ligy 3:1. V odvetě na závěr přípravy (4.9.) měl opět navrch Rebelové, když porazili Chrudim 6:4.

V mistrovských zápasech se zatím daří více chrudimskému nováčkovi , když je o jeden bod před svým středečním sokem. Můžeme se tak těšit na přímý souboj o osmou příčku prvoligové tabulky, kterou momentálně okupuje HC Chrudim.

Nejen skvělými hokejovými výkony bude potěšen každý z příchozích fanoušků. Klub se opět bude starat o přestávkový program, kdy se tři šťastní účastníci soutěže utkají o zajímavé ceny. Pokud chcete získat dres z loňské sezóny s vlastnoručními podpisy hráčů HC Chrudim, rozhodně si nenechte utéct toto utkání. Další šťastlivec může vyhrát hokejku taktéž s podpisy hráčů a ani třetí neodejde s prázdnou. Čekají na něj dárky z FAN SHOPU HC Chrudim.

Navíc bude zahájen prodej dresů z loňské sezóny za 500 Kč, tak neváhejte a v hojném počtu zavítejte na zimní stadion do Chrudimi! Vytvořte podobně nádhernou atmosféru, jako v předchozím vítězném duelu s Olomoucí!