První utkání venku sehrají již dnes v Jindřichově Hradci proti vítězi druholigové skupiny Střed. S jihočechy svěřenci trenéra Pavla Rohlíka naposledy změřili síly v sezoně 2007/8, kdy si vybojovali postup do 1. ligy.

Tehdy oba vzájemné zápasy vyhráli – v Jindřichově Hradci 6:3 a doma 4:2. Bylo by jistě záhodno, kdyby tuto bilanci prodloužili i v nynější baráži.

Ale lehké to určitě nebude. Soupeř, který vcelku hladce vyhrál svoji druholigovou skupiny (ve finále play off přejel Benešov 3:0 na zápasy a v tom posledním 12:1), na úvod baráže překvapivě vyhrál v Písku 4:2, pak měl odložený zápas s Mostem kvůli epidemii příušnic na Mostecku, a naposledy podlehl 2:4 v Šumperku. Chrudimští zatím v baráži zdolali Šumperk 7:4, pak podlehli Písku 1:2 po samostatných nájezdech a naposledy ve středu přehráli Most 6:4.

Vzhledem k domácí ztrátě s Pískem by to chtělo nějaké body nahradit již v dnešním utkání. A ještě důležitá informace:

Vedení klubu vypravuje autobus pro fanoušky HC Chrudim na dva nejbližší venkovní zápasy. V sobotu můžete vyrazit podpořit svůj tým do Jindřichova Hradce (odjezd od ZS je v 13:00) a v pondělí má autobus namířeno do Šumperka (odjezd od ZS ve 14:45).

Cena zájezdu je pro členy 50 Kč, pro nečleny 100 Kč. Hlásit se můžete na emailu info@hccr.cz, nebo na telefonním čísle 774 495 924.