Chrudim - Ústí nad Labem 2:3

Lídr měl v úvodu půlminutovou přesilovku pět na tři a v ní Čalounovu loženku zmařil Němec. Ve 13. minutě otevřel skóre po patnácti vteřinách početní výhody Zohorna.

Druhou třetinu ovládli Severočeši. V polovině zápasu Němec fantasticky zlikvidoval střelu i dorážku Kloboučka, ale o minutu později už kapituloval, když se před ním týž hráč objevil neobsazený a trefil se přesně k tyči – 1:1.

Hned v úvodu závěrečného dějství Lvi převážili vedení na svou stranu Heřmanem, ale za tři minuty J. Šeda srovnal. Jenže za pouhých 13 vteřin upravil Hanzl na 2:3. Domácí Lojek pak trefil jen tyč a Suchý břevno.

Fakta – branky a asistence: 13. Zohorna (J. Šeda, Valko), 45. J. Šeda (Zohorna, Valko) – 32. Klobouček (Janků, Pazourek), 42. Heřman (Bolf), 45. Hanzl (Klobouček). Rozhodčí: Šír – Padevět, T. Prchal. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 1210. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2.

HC Chrudim:
Němec – Toužimský, Daňo, Vyskočil, Vágner, Suchý, Šafařík, Lojek, Kuncl – Zadina, Martinec, Žák – Klejna, Král, Semorád – Valko, Zohorna, J. Šeda – Horák, Beránek, Bělohlávek. HC Slovan Ústečtí Lvi: Fiala – Bolf, Tůma, Němeček, Macháček, Klobouček, Zeman, Gýna, Pojkar – Čaloun, Špirko, Heřman – Šagát, Mikulík, Sklenička – Janků, Hanzl, Pazourek – Dragoun, Hovorka, Šaffer.
Z hokejového utkání Chrudim - Ústí nad Labem.

Vánoční den s HC Chrudim

Zajímá vás dění v klubu? Jste fanouškem HC Chrudim? Právě pro vás je určen hokejový den otevřených dveří, který se koná v úterý 23. prosince od 9:30 hodin.
Klub Vás srdečně zve na tento vánoční den otevřených dveří. Pro veřejnost začíná v 9:30 hodin exkurzí po zimním stadionu. Nahlédneme do zázemí klubu (VIP prostor, kanceláře, trenérské místnosti, posilovny a vrcholem bude kabina hráčů), od 10:00 hodin bude následovat ukázkový trénink HC Chrudim a nakonec si všichni zájemci přibližně v 10:45 hodin mohou sami vyzkoušet, jaké to je stát na bruslích po boku svých hokejových hrdinů na jedné ledové ploše. Až do 11:30 hodin se jim budou vybraní hokejisté věnovat. Aktivity na ledě budou zahrnovat mimo jiné řadu soutěží o zajímavé ceny. Samozřejmostí je autogramiáda hráčů probíhající po celou dobu v kabině A mužstva.