SKUPINA A

Mladší: Hlinsko Chotěboř 2:7 (0:4, 0:2, 2:1). Branky: Boguaj, Vamberský. První třetina jasně pro hosty. Postupně se hra vyrovnala, výsledek neodpovídá předvedené hře.

Starší: Hlinsko Chotěboř 0:14 (0:3, 0:4, 0:7). Katastrofální poslední třetina zapříčinila vysoký debakl. Domácí se vrátili zpět na zem.

Do úplnosti: Pardubice Žďár 2:5 6:10, Polička Třebíč 4:4 7:17, Choceň Havlíčkův Brod 4:5 4:6.

SKUPINA B

Mladší: Velké Meziříčí Skuteč 5:2 (3:1, 1:0, 1:1). Branky: Kašpar, Hájková. Ve vyrovnaném utkání scházela hostům trocha štěstí. Sestava: Pešava, Jan Dostál, Břicháček, Kůrka, Štirský, Kašpar, Starý, Dalecký, Řehák, Pondělíček, Hájková, Bureš, Jakub Dostál, Hansl, Brožka.

Chrudim Pelhřimov 10:1 (3:1, 3:0, 4:0). Sestava a branky: M. Kadlc Kopecký, Odehnal, Pirner 2, Šrámek, S. Kadlc, Schweinfurter Felcman 2, Pavlata 1, Richter Tichý 1, Langr, Hykl 1 Pavlík 1, Topolský 2, Chmelík + Janda.

Starší: Velké Meziříčí Skuteč 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). Branka: Cimburek. Vyrovnaný duel se šťastným koncem pro domácí, kteří rozhodli až v 59. minutě o svém vítězství. Sestava: Pelc (30. Dostál) Daniel a Michal Bartákovi, Cimburek, Florian, Kaňovský, Kryl, Síla, Solil, Štěpánek, Vařejčko, Žák.

Chrudim Pelhřimov 9:2 (4:0, 1:0, 4:2). Sestava a branky: Holub Javůrek, Kulhánek, Švadlenka, Chmelík Malinský 1, Brož 1, Toufarová 1 Rázek 1, Kostka 1, Topolská 2 Felcman, Formánek, Pavelka 2.

Do úplnosti: Ledeč M. Třebová 9:6 4:6, Jihlava Lanškroun 4:1 6:1.

PŘÍPRAVKY 2003

Začínají druhou polovinu velkým hokejem, ve kterém se lépe adaptovali Chrudimští, kteří porazili Lanškroun 5:3, zatímco Hlinsko podlehlo Poličce 2:8 (0:6, 1:2, 1:0).

MINIHOKEJ 2004 a 2005

Pardubice B Chrudim 8:10 (Pazdera 4, Michut 3, Procházka, Smejkal, Pirner) 8:7 (Štěpánek 3, Procházka 2, Chvojka, Ješina), Pardubice A Chrudim 10:2 (Pazdera, Procházka) 6:5 (Kašpárek, Procházka, Štěpánek, Ješina, Dvořák). Zápasy mezi Skutčí, Hlinskem a Chocní jsou odloženy na 12. ledna.