24. kolo: HC Litomyšl – HC Chrudim 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky: Z. Joudal, Matys – Langr.

Do kádru Litomyšle se po dlouhé odmlce vrátili bratři Joudalové a Voleský. Další vystoupení v dresu Litomyšle přidal Šedivý, trest vypršel Šauerovi. A tak tři pětky domácích donutily odjet chrudimský tým bez bodů. V začátku první třetiny neproměnili Chrudimští několik gólovek (zvláště Kolín) a ve druhé desetiminutovce domácí hru vyrovnali, naštěstí Drejsl byl spolehlivý. V prostřední části Chrudimští kombinačně odešli, nemohli se dostat do hry a ve 22. je potrestal vedoucím gólem Z. Joudal – 1:0. O pět minut později po individuální akci stačil vyrovnat Langr – 1:1. V závěrečném dějství platonická převaha hostí ke gólu nevedla, chyběl důraz v zakončení. Ve 43. po vyloučení Janouška domácí Matys z přesilovky dal na 2:1. V 53. byl hodně blízko k vyrovnání opět Kolín a v 59. musel Portlík čarovat po svižné střele nad jeho beton. Na těsném vítězství Litomyšle se pak už nic nezměnilo a domácí s radostí konstatovali, že „dobří holubi se vracejí a nesou tři body“.

Sestava HC Chrudim: Drejsl – Z. Formánek, Solil, Závodník, Doubravský, Hamsa, Šlemenda – Kolín, Schweinfurter, Flaška – Novák, Vrabec, R. Formánek (v 11. minutě pro zranění odstoupil) – Dvořák, Janoušek, Langr.

V nedělním 25. kole: Chrudim B – Moravská Třebová (17.00) a Hlinsko zajíždí do Chotěboře.