Chrudim – Hradec Králové 6:2

Po celý zápas měli domácí více ze hry, brankově však svoji převahu dokázali výrazně zužitkovat až ve druhé polovině utkání. Velmi dobrým výkonem a dvěma góly se dvěma asistencemi se prezentoval Tomáš Martinec. Závěr zápasu vyzněl skoro v exhibici vítězů, kteří vstřelil dva góly i při vlastním oslabení. V domácí brance se objevila nová tvář, Lukáš Štrámek (na zkoušce z Třince).

Fakta – branky a asistence: 11. Martinec (Kolář, Toužimský), 32. Šeda (Martinec), 37. Vyskočil (Stavenský), 42. Valko (Král), 48. Martinec, 56. Stavenský (Martinec, Kolář) – 19. Nedorost (Filip), 27. Moskal (Filip). Rozhodčí: Úlehla – Kis, Ježek. Vyloučení: 7:8, navíc Koutský (HK) 10 minut OT. Využití: 2:0. Oslabení: 2:0. Diváků: 340. Třetiny: 1:1, 2:1, 3:0. HC Chrudim: Šrámek – Toužimský, Kolář, Vyskočil, Kuncl, Suchý, Fejgl – Bláha, Zohorna, Pospíšil – Zadina, Semorád, Bělohlávek – Stavenský, Martinec, Šeda – Valko, Král, Žák. HC VCES Hradec Králové: Koutský – Birian, Hendrych, Pazdera, Wonfor, Zukal, Karlíček – Úlehla, Koudelka, Kadlec – Luštinec, Hruška, Volráb – Nedorost, Filip, Moskal – Fořt.