Světlá - Chrudim B 4:3

Třetiny: 2:2, 0:1, 2:0. Povinnost chrudimské rezervy vyhrát se minula účinkem, i když měla partii po dvou třetinách slušně rozehranou, v poslední dvacetiminutovce domácí výsledek otočili. Sled branek: 0:1, na 2:1 otočil stav dvěma góly Kolín, 2:2, ve II. třetině padl jediný gól, když ujel Pikhart a blafákem dal na 2:3, což bylo ze strany hostí vše. V závěrečném dějství Světlá výsledek dvěma brankami otočila. HC Chrudim B: Hlavinka (30. Ament) - Novotný, Štursa, Šveřepa, Šlemenda, Doubravský, Špilar - Langr, Bartoníček, Pikhart - Kolín, Schweinfurter, Novák - Závodník, Janoušek, Flaška a do 32. minuty ještě Dundáček, P. Formánek, Zelený. K porážce po příjezdu nám řekl trenér Jiří Mašík: „Předvedli jsme velmi špatný výkon, nedovedu si vůbec představit, co bylo příčinou. Prostě jsme nebruslili, nedrželi si posty, scházelo nasazení. I když jsme po druhé třetině vedli 3:2, svojí nedisciplinovaností jsme utkání prohráli. Jedině oba gólmani zachytali, jinak tým zklamal.“

Hlinsko – Žďár 3:12

Třetiny: 1:6, 1:3, 1:3. Loňský druholigový účastník HC Žďár přepustil celostátní soutěž Kutné Hoře a z Hlinska si stáhl hráče, kteří zde byli na hostování (Novák, Ptáček, Dítě a Lojek), navíc trenérem Hlineckých byl současný kouč Žďáru Karel Mitrenga. Domácí nastoupili s velkým respektem, čehož soupeř dokonale využil. Dobrou kombinační hrou se dokázal střelecky prosazovat přes nejistého brankáře. Po patnácti minutách byl zápas vlastně rozhodnut a pak se hrál už jen bezstarostný hokej.

Ve středu 31. října se od 18.30 hodin hraje derby Chrudim B – Hlinsko.