Chrudim – M. Třebová 3:4

Úvod zápasu se odehrával stylem nahoru - dolů. První šance přišla v 7. minutě, kdy obrovitý brankář hostí Bureš zastavil puk až na brankové čáře. O dvě minuty později jeli dva domácí proti obránci, ale Pikhart v šanci neuspěl. Vše si však vynahradil v první přesilovce ve 12. minutě po akci s Bartoníčkem a Langrem - 1:0. V 17. brankář Hlavinka nestačil při přesilovce soupeře - Kutmon 1:1. Druhá třetina začala ve 26. další početní výhodou hostí, ve které byl střelecky úspěšný Kobza - 1:2.. Za dvě minuty opět hosté „zacvičili“ s chrudimskou obranou a Řehulka - 1:3. Dotřetice všeho zlého přišlo ve 29., gól hostí jako přes kopírák, kdy Winkler měl před sebou prázdnou bránu - 1:4. Hlavinku v té chvíli střídal mladý Ament, který vyřešil mnoho spletitých situací a již neinkasoval. Chrudimští ve 35. snížili, když Štursa vyslal do sóla R. Formánka – 2:4. Poté dvojí vyloučení Slovanu zaplatili hosté gólem Langra po akci s Bartoníčkem a R. Formánkem - 3:4. Závěrečné dějství přineslo marnou snahu svěřenců Jiřího Mašíka vynutit si remízou alespoň prodloužení. HC Chrudim B: Hlavinka (29. Ament) - Štursa, Šveřepa, Novotný, Zelený, Doubravský, Čejka - Langr, Bartoníček, Pikhart - R. Formánek, Schweinfurter, Kolín - Závodník, Janoušek, Novák + Dundáček.

„Podali jsme zlepšený výkon, ovšem čtyřminutový výpadek nás připravil o bodový zisk. Od druhé třetiny jsem stáhl hru na dvě obrany a tři útoky. Nakonec jsme dohrávali jen na dva útoky, ale ani tak jsme na vítězství nedosáhli,“ zhodnotil nešťastnou porážku trenér Jiří Mašík.

Světlá – Hlinsko 7:1

K utkání odjeli Hlinečtí s minimálním počtem hráčů, pro nemoc, zranění či studijní povinnosti chyběli Přibyl, Dvořák, Žídek, Sláma, Skála, Chlada a J. Minařík. Se znalostí ofenzivní síly první pětky Světlé hosté dokázali v první třetině plněním taktiky trenéra Halamky eliminovat útoky soupeře a hra byla vyrovnaná. Hlinsko se ujalo vedení v 11. minutě gólem Lukáče po spolupráci se Šuvarou. Bohužel radost netrvala ani minutu, protože Včela obkroužil neatakován hlineckou branku a okolo tyčky srovnal skóre. Hosté začali velmi špatně druhou třetinu. Po dvaceti vteřinách soupeř upravil z přečíslení na 2:1. Když o čtyři minuty později domácí získali dvoubrankový náskok, tak to Hlinecké srazilo do kolen a přestalo se jim dařit. Dlužno říci, že svůj den neměl ani brankář Saifr. V závěrečné třetině domácí kontrolovali stav, navíc opět v první minutě třetiny zvýšili na 1:6. Hosté se sice snažili korigovat nepříjemný stav, ale i přes tři vyložené šance v závěru utkání nedokázali snížit. V 59. minutě naopak Světlá pečetila stav na 7:1. HC Hlinsko: Saifr, Gregor – Spal, Stefanov, Vrána, Halamka, Kavalír, Kubát, L. Chlada, Lukáč, Šuvara, Tulis.