VIII. kolo: ZH Pardubice - SDH Kostelec 13:1 (3:0, 6:0, 4:1)

Branky: Mlateček 4, Martinec 3, Musil 2, Čermák 2, Sodomka, Koblížek Dynter. Rozhodčí: Ježek Říha. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Slušně hrané utkání dvou týmů z různých pólů tabulky se stalo jednostrannou záležitostí favorita.

Wignes Pardubice - Bítovany 0:17 (0:4, 0:8, 0:5)

Branky: Zavoral 3, Mašík 3, R. Formánek 3, Z. Formánek 3, Fondem 2, Langr, Mihulka, Štrup. Rozhodčí: Schaffer Kolář. Vyloučení: 4:4, navíc Nekola (W) 10 OT. Zcela rozdílná výkonnost obou týmů přinesla jednoznačný výsledek.

Třemošnice - Amat Pce 4:11 (1:4, 2:4, 1:3)

Branky: Skokan, Pelouch, Jan Machota, Procházka Píša 3, Müller 3, Pravec 2, Tomiška 2, Polívka. Rozhodčí: Schaffer Kolář. Vyloučení: 8:7. Pardubický Amat se dokázal popasovat se všemi třemi „nulovými" propadlíky v tabulce. S posledním celkem tomu nebylo jinak.

Sp. Hlinsko - Č. Bělá 5:6 po SN (0:1, 4:3, 1:1 - 0:1)

Branky: Ježek 2, Havel, Vrána, P. Kopecký Klement + SN, Košmider, Hlaváč, Klimeš, Zvolánek. Rozhodčí: Hrouzek Říha. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Českobělští vedli v začínající 33. minutě již 0:3, ovšem Hlinsko během následující minuty stav třemi přesnými trefami srovnalo! Nakonec došlo na nájezdy, ve kterých byli šťastnější hosté.

Čankovice - Vysm. zmije Pce 3:5 (0:4, 2:1, 1:0)

Branky: Špilar, J. Zitko, Chocholouš Závodník 2, Kostka, Vinař, Jošt. Rozhodčí: Hrouzek Jiruška. Vyloučení: 7:12. Využití: 3:3. Čankovice bez opor Salavy a Horáčka tentokrát nestačily na soupeře, který si během úvodních dvaceti minut nastřádal čtyřbrankový náskok a poslední gól vstřelil ve 30. minutě. Čankovičtí si v posledních deseti minutách vytvořili tlak, ale nedokázali překonat brankáře Marka Kosinu.

Jezbořice - Skuteč 3:4 po SN (0:1, 3:0, 0:2 - 0:1)

Branky: Poloprudský, Macas, Štěpánek Vomáčka, P. Urban, Starý a rozhodující nájezd Zoulík. Rozhodčí: Pecina Jiruška. Vyloučení: 3:3. Ve vyrovnané úvodní třetině padl gól do sítě P. Nováka v poslední minutě. Ve druhém dějství se prosadili třikrát Holomci, a tak se dalo očekávat jejich vítězství. Proti však byli hráči Jiskry, kteří do 51. minuty stav srovnali. Když už žádný gól nepadl, rozhodovaly nájezdy. Zatímco „domácí" Beránek, Poloprudský, Macas ani Hrubeš brankáře D. Zlesáka nepřekonali, zajistil ve čtvrté jízdě Skutči výhru kapitán Petr Zoulík.

IX. kolo: Jiskra Skuteč - ZH Pardubice 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)

Branky: P. Urban 3, Opletal Bakrlík 2, Kubelka 2, Martinec. Rozhodčí: Ježek Hrouzek. Vyloučení: 8:10, navíc Martinec 10 OT a Musil (oba Pce) TH. Vcelku svižné a zajímavé utkání pokazil svým vystoupením na konci zápasu a ještě po něm Jakub Musil. Disciplinární komise jmenovanému vynesla nepodmíněný trest: zákaz startu na 1 rok!

Road Cafe - Pce Čankovice 4:5 (3:2, 1:1, 0:2)

Branky: Tomášek 2, Dorko 2 Horáček 2, Čada, Chocholouš, J. Zítko. Rozhodčí: Schaffer Pecina. Vyloučení: 5:4, navíc Dorko 5 + OK resp. J. Zítko 5 + OK. Bez využití. Oslabení: 1:0. Vyrovnaný souboj dvou kvalitních soupeřů pokazil až závěr, kdy za stavu 4:3 hosté otočili během dvou minut na 4:5. V 55. minutě dostal J. Zítko za vražení trest 5 + OK, ale cestou z ledu se popral s Dorkem, takže oba obdrželi za hrubost rovněž 5 + OK. V emotivním závěru Čankovice vítězství udržely.

Vysm. zmije - Pce Jezbořice 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)

Branky: Kostka 2, Švadlenka, Berger, Jošt, Petružálek Poloprudský 2, Kněžour. Rozhodčí: R. Budinský Pecina. Vyloučení: 7:3. Bez využití. „Domácí" tým potvrdil letošní oprávněnost aspirovat na jedno z předních míst v tabulce. Naopak Jezbořice proti minulým zápasům svým výkonem zklamaly, a proto odešly bez bodového zisku.

Česká Bělá - Torpedo Pce 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

Branky: Tecl 2 Loudil 3, Habivský, Jozíf, Paleček. Rozhodčí: Říha. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V klidném zápase si ve druhé třetině vytvořilo Torpedo tříbrankový náskok, který po zbytek zápasu nejen udrželo, ale v samém závěru ještě navýšilo.

Amat Pardubice - Sp. Hlinsko 5:15 (1:5, 2:4, 2:6)

Branky: Pravec 2, Cepl 2, Píša Jan Vrána 3, Michal Vrána 3, Vajmar 3, Popelka 2, Sláma, David Kopecký, Petr Kopecký, Havlíček. Rozhodčí: Kolář Schaffer. Vyloučení: 1:2. Amat v tomto zápase pouze stačil stav mírně korigovat, když Hlinečtí měli po celých šedesát minut jasně navrch.

Bítovany - Třemošnice 23:3 (9:0, 5:2, 9:1)

Branky: Šídlo 5, Mašík 4, Langr 3, Gondek 2, R. Formánek 2, Z. Formánek 2, Kutílek, J. Novák, Polák, Zavoral, Vosáhlo Jan Machota 2, Brožek. Rozhodčí: Schaffer Pecina. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Toto utkání nepotřebuje dalšího komentáře.

SDH Kostelec - Wignes Pce 4:7 (0:3, 1:1, 3:3)

Branky: Stejskal, Kotajný, Dynter, Pražák Tichý 2, Borovec 2, Slouka, Ehrenberger, Sýkora. Rozhodčí: R. Budinský Bohuněk. Vyloučení: 6:0. Využití: 0:2. Zprvu jasný průběh pro Wignes (1:6), který Kostelec zdramatizoval, ale na lepší výsledek už bylo pozdě.