Ve čtvrtek 20. prosince od osmnácti hodin zde sehrají jedno z posledních přípravných utkání před mistrovstvím světa „dvacítek“, které se koná na přelomu roku v Pardubicích a Liberci, čeští junioři se svými vrstevníky ze Švýcarska. Hokejoví příznivci tak budou mít možnost vidět současné nejlepší hráče z naší ligy a s velkou pravděpodobností i řadu borců z táborů obou soupeřů, kteří dříve či později zakotví i v profesionální NHL.

Prezident pořádajícího klubu HC Hlinsko Radek Chlada má z této akce samozřejmě radost: „Je to pro nás událost roku a věřím, že pečlivým uspořádáním této vrcholné akce přispějeme ke kvalitní přípravě českých reprezentantů a příjemnému hokejového zážitku fanoušků z Hlinska i širokého okolí.“

Hlinecké noviny přinesly zajímavou akci pro fanoušky, kdy bude pro děti do 10 let v doprovodu dospělého vstupenka zdarma! Předprodej vstupenek již byl zahájen v Informačním centru v Husově ulici. Pořadatelé očekávají „plný dům“. Sestavy zatím nejsou známy, před zápasem je samozřejmě zveřejníme.