Naše družstva nelámou žádné rekordy, co se týče výsledků a postavení vtabulkách, pouze střetí příčkou se mohou pochlubit chrudimští mladší žáci a minižáci „B“. Chrudimští žáci navíc dohrávali utkání vChotěboři.

Starší žáci

Dohrávka 13.kola:

Chotěboř– Chrudim 6:3 (0:1, 4:1, 2:1).

Branky: Langr, Hudec, Stupavský.

Chrudimští nepodali špatný výkon, ale štěstí a náklonnost rozhodčích stály na straně domácích.

17.kolo:

Polička– Chrudim 2:3 (0:0, 1:2, 1:1).

Branky: Pospíšil 2, Polák.

Proti favoritovi podali hosté velmi dobrý výkon a jejich výhra je zasloužená.

Sestava vobou utkáních: Svoboda– Kleprlík, Švadlenka, Kerhart, Brychta, Hudec, Štrégl– Pospíšil, Mrázek, Stupavský, Polák, Langr, Seidler, Haltuch, Sliacký, Bečev.

Hlinsko– Moravská Třebová 3:6 (1:3, 0:3, 2:0).

Branky: Bureš 2, Pavliš.

 

VHlinsku se představil lídr tabulky, který ještě neokusil hořkost porážky. Ovýsledku rozhodla druhá třetina, kdy hosté během pěti minut využili tři přesilovky. Vposlední části Hlinečtí už jen zkorigovali výsledek do přijatelné podoby.

Sestava: Havlíček– M. Němec, Kučera, Král, Pavlis, Bureš, Brebera, Makovský, Pražan, Vašek, Havel, Vondráček.

 

 

Skuteč– Lanškroun 8:1 (4:0, 1:1, 3:0).

Do úplnosti: Chotěboř– Litomyšl 8:2, Světlá– Choceň 1:7. Pořadí našich: 5.Skuteč 18 (81:70), 6.Chrudim 16 (87:70), 8.Hlinsko 15(72:64

Mladší žáci

Dohrávka 13.kola:

Chotěboř– Chrudim 1:7 (1:1, 0:3, 0:3).

Branky: Bohuněk 4, Osmik 2, Burkoň.

Chrudimští po vlažném začátku potvrdili vprůběhu hry roli favorita.

Sestava: Hlavinka, Cvrček– Burkoň, Kerhart, Klesal, Mach, Machač, Schweinfurter– Bečev, Bohuněk, Haltuch, Koreček, Macháček, Osmik, J. a O. Polákové, Stupavský,Šidlo.

17.kolo:

Polička– Chrudim 4:4 (0:0, 1:3, 3:1).

Branky: Bohuněk, Burkoň, Stupavský, Šidlo.

Škoda bodové ztráty již za stavu 1:4! Nakonec se Chrudimští strachovali ovýsledek. Vnekompletní sestavě (proti předchozí dohrávce) scházeli obránce Machač, útočníci Bečev, Haltuch, O. Polák, navíc Severýn a Štěpánek.

Skuteč– Lanškroun 2:3, Hlinsko– M. Třebová 0:7 (2, 3, 3).

Do úplnosti: Chotěboř– Litomyšl 3:6, Světlá– Choceň 1:12. Pořadí našich: 3.Chrudim 26 (130:54), 6.Hlinsko 14 (90:90), 9.Skuteč 8 (62:74).

Elévové

16.kolo:

Chrudim– M. Třebová 4:2 (1:0, 2:1, 1:1).

Branky: Jiruška 3, Polák.

Sestava: Pilař– Daněk, Slabý, Kubelka, Stupavský, Procházka, Gabriel, Pavelka, Nepivoda, Chalupník, Zeman, Štěpánek, Novotný, Jiruška, H. Polák.

Polička– Hlinsko 8:1 (2:1, 4:0, 2:0).

Branka: Králíček.

Do úplnosti: Pardubice– Chotěboř 2:8, Litomyšl– Choceň0:7.

17.kolo:

Choceň– Chrudim 13:1,

Hlinsko– Skuteč 3:2 (2:1, 0:1, 1:0).

Branky: Němec 2, J. Mach– nehlášeno.

Do úplnosti: Litomyšl– Pardubice 3:4, M. Třebová– Polička 3:7. Pořadí našich: 4.Chrudim 16 (46:52), 5.Skuteč 13 (31:64), 7.Hlinsko 11 (30:70).

Minihokej

Přípravky „A“– „B“:

 

Skuteč– Světlá 7:2.

Branky: Javůrek 3, Peřina 2, Veverka, Pražan.

Sestava: Dostál– D. Barták, Javůrek, Macháček, Makeš, Peřina, Pražan, J. Síla, Sýkora, Veverka, Lenoch, Štěpánek.

(Světlá B nehraje).

Lanškroun– Skuteč 8:2.

Branky: Peřina, Javůrek.

Vsestavě proti minulému utkání scházeli Veverka a Lenoch.

Utkání „béček“ 9:0.

Sestava Skutče: Pelc– M. Barták, Cimburek, Florián, Hvězda, Kaňovský, Sahula, M. a V. Sílové, Vařejčko, Žák.

Ostatní výsledky:

Chrudim– M. Třebová 8:2– 15:1, Choceň– Chrudim 4:12– 1:7.

Pořadí našich– v „A“: 5.Chrudim 19 (102:75), 9.Skuteč 7 (47:126) a v „B“: 3.Chrudim 21 (107:57), 8.Skuteč 6 (30:132).