Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hokejová Chrudim: trenéři jsou spokojeni s nasazením

Chrudim - Domácí hokejisté ve svém druhém utkání Krajské hokejové ligy přivítali Poličku, která v prvním kole porazila Moravskou Třebovou 10:8.

10.10.2017

Ilustrační foto. Foto: archiv Deníku

HC Chrudim - HC Polička 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)
Jako by to chtěli hosté potvrdit, dostali se první do vyložené šance, ale Cvrček svůj tým hned v první minutě podržel. Domácí si vzápětí vedli lépe. Novák protlačil puk na kruhy najíždějícího Dobiáše a ten se nemýlil.

V osmé minutě Štěpánek zavezl puk za branku odkud ho naservíroval přímo na hůl Korečkovi a bylo to 2:0. Ještě do přestávky zvýšil na 3:0 v přesilové hře Dobiáš. Do druhé třetiny vstoupili domácí drtivým tlakem a byli odměněni dalšími třemi trefami.

I do poslední částí měli Chrudimští lepší vstup. Urban zvyšoval ve 45. minutě už na 7:0 a v 52. uzavřel svůj hattrick Koreček, když nadvakrát překonal brankáře Poličky Zeleného. Až poté se alespoň čestného úspěchu dočkali hráči soupeře, když Jindra potrestal zaváhání v chrudimské rozehrávce.

Poslední slovo měl ale Jan Polák, který uzavřel skóre dorážkou do odkryté klece.

Trenér HC Chrudim Jiří Polák: „Maximální spokojenost s nasazením hráčů, protože jsme je nabádali, aby ten zápas nepodcenili. Ve všech třech třetinách jsme podali pohledný, odpovědný a kvalitní výkon, takže největší spokojenost je s přístupem hráčů. A samozřejmě s výsledkem.“

Fakta - branky a asistence: 3. Dobiáš (Novák, Urban), 8. Koreček (Štěpánek, Jan Polák), 19. Dobiáš (Plch, Novák), 23. Koreček (Jan Polák), 31. Jan Polák (Koreček), 37. Plch (Urban), 45. Urban (Plch), 52. Koreček (Kalous), 59. Jan Polák (Plch) 53. Jindra Vyloučení: 7:5 + Boháček L. 10 minut OT + OK, Vyskočil TH (oba Polička) Využití: 2:0. Střely: 55:28. Rozhodčí: Prchal Padevět, Schaffer Diváci: 180.

Chrudim: Do. Cvrček - Pilař, Burkoň, Budínský, Seidler, Hudec, Urban, Klement, Kalous - Jan Polák, Jiří Polák, O. Polák, Dobiáš, Haltuch, Novák, Krásek, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch, Da. Cvrček.

Polička: Zelený Klíma, Štěrba, Vyskočil, Švanda, Dvořák Poul, Švejda, Jindra, Zobač, Šedý, Nečas, Lidmila, L. Boháček, J. Boháček. (str)