Sběrná místaChrudim: redakce Chrudimského deníku Soukenická 154, 537 01, Chrudim.
Hlinsko: sázková kancelář Fortuna, Družstevní 1400, 539 01, Hlinsko. Uzávěrka jednotlivých kol je ve čtvrtek v 17 hodin.
Internet: pátek do 16 hodin.

Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na pivní ceny od Pardubického pivovaru a dres hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice podepsaný hráči extraligového týmu!

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které jsou připraveny pivní ceny od Pardubického pivovaru.

Hokejová Tip liga začíná úvodním svátečním kolem, které se odehraje o víkendu 20. a 21. prosince. Absolutního vítěze budeme znát po 10. kole, jenž je na programu o víkendu 28. února a 1. března 2015.

Konečné pořadí s absolutními výherci bude zveřejněno ve středu 4. března 2015.

POZOR: Úvodní kolo hokejové Tip ligy se hraje o víkendu 20. a 21. prosince, ale vzhledem k vánočním svátkům budou výsledky 1. kola na stránkách Deníku v sobotu 27. prosince.

Kupon se zápasy 2. kola (hraje se 3. a 4. ledna) bude zařazen v pondělí 29. prosince. Poté už soutěž probíhá klasickým způsobem.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu naší redakce: Soukenicka 154, 537 01, Chrudim nebo do pobočky sázkové kanceláře Fortuna, Družstevní 1400, 539 01, Hlinsko. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga".

2. Na internetu. Tipujte pouze na webových stránkách www.chrudimsky.denik.cz (hraje se až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N, dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dva dotazy: zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše potřebných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči při vstupu do soutěže přiděluje redakce.

Každou středu, vyjma úvodního kola, jehož výsledky budou zveřejněny v sobotu 27. prosince, otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 hokejových zápasů, které se hrají v pátek a o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době 60 minut (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů), tedy bez prodloužení. Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

SUPERTREFA: Hráč rovněž vyplní tzv. Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne dohromady v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, to znamená, že maximum je 20 bodů, minimum 10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro dodání kuponů do naší redakce je ve čtvrtek do 17 hodin. Pro tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka. (rp)