HC Chrudim - Stadion Kutná Hora 8:0 (2:0, 2:0, 1:0, 3:0)

Zápas se hrál po domluvě trenérů na čtyři třetiny a týmy vněm prostřídaly všechny své hráče. Střetnutí se odehrálo vplážovém tempu a za stálé převahy domácích. Ti byli lepší ve všech směrech, byla na nich jasně vidět větší rozehranost, sehranost a zkušenost. Skóre samotného zápasu otevřel v6. min. přesným švihem Bělohlávek. Druhý gól přidal o sedm minut později vpřesilové hře ranou bez přípravy Zadiny, pro kterého to byl po prodělaném nachlazení první letošní zápas a chuť do hokeje na něm byla očividná.

Vúrodu druhé čtvrtiny se hosté snažili výsledek zkorigovat, ale ve24. minutě zapomněli před vlastní brankou na Krále, který si věděl snabídnutou šancí rady - 3:0. Za další dvě minuty přidal čtvrtý úspěch Východočechů Stavenský, a to dokonce ve vlastním oslabení. Přes jasnou převahu byl na dlouhých 27 minut střelecký prach domácích vyčerpán a skóre se měnilo až v53. minutě. Zato branka to byla výstavní. Krásným příklepem vpřesilovce, který vymetl šibenici kutnohorské klece, se divákům představila nová chrudimská posila zOlomouce, obránce Petr Doseděl.

V67. minutě přidal zblízka šestý gól Žák a za minutu upravil Bláha již na 7:0. V75. minutě pak Horák zvelkého úhlu podtrhl konečný výsledek "pouťového" zápasu.

Branky: 6. Bělohlávek, 13. Zadina, 24. Král, 26. Stavenský, 53. Doseděl, 67. Žák, 68. Bláha, 75. Horák. Rozhodčí: Kareš - Padevět, Čížek.

Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. Oslabení:1:0.

Diváků: 80.

Sestava HC Chrudim - od začátku zápasu: Hrazdíra - Kříž, Konta, Doseděl, Daňo - Stavenský, Král, Pospíšil - Zadina, Potůček, Bělohlávek,od 3. čtvrtiny: Němec - Doseděl, Fejgl, Kuncl, Šafařík - Zadina, Bláha, Kvaššay - Žák, Beránek, Horák.