Horses v semifinále skončili. Hlinsku nikdo nefandil, tvrdí Čikl

Hlinsko - Prodloužení série v boji o postup do finále Krajské hokejové ligy mužů se nekoná. V sérii hrané na tři vítězná utkání postupuje Moravská Třebová. Hlinsko bude hrát o třetí místo s Litomyšlí. Ve druhém semifinále postoupila také po třech utkáních Česká Třebová.

6.3.2018

Ilustrační foto. Foto: archiv Deníku

I v tomto utkání Horses bojovali, do poloviny utkání drželi těsné vedení 2:1. Slovan však opět vytáhl své silné zbraně a dokázal vymazat rozdíl čtyřmi brankami. Podobný vývoj měly všechny tři zápasy. Hlinsko vedlo, či otočilo stav na nadějný výsledek, ale soupeř bezprostředně trestal chyby či chvilkový nedůraz. Hráči Hlinska se snažili, bojovali o dobrý výsledek v každém utkání a není proč věšet hlavy.

První tři minuty utkání patřily hostům, ale jako první otevřeli nakonec skóre domácí po kličkované Pazourka, který se dostal až za branku hostů. Dokázal vyjet na kruhy a bekhendem vsítil branku. Domácí dál tlačili, měli přesilovku, pak špatně střídali, takže se stav hráčů vyrovnal. Následně pykal za hrubost další hostující hráč, takže přesilovka domácích pokračovala 4 na 3. Bez gólu.

V první minutě druhé třetiny Saifr zlikvidoval gólovou šanci Slovanu a Sobotka pak překvapil soupeře dlouhou přihrávku na Dítě, který našlápl do třetiny a přesnou střelou prakticky od modré čáry překvapil Turka. Střela mu prošla pod vyrážečkou. V těchto chvílích zřejmě Hlinsko ztratilo zápas. Jeho tlak byl totiž velký, ale bez výsledku. V další přesilovce domácí zamkli hosty ve třetině. Nedali a sami v přesilovce gól dostali.

Hosté vyrovnali snadným gólem. Brankář Saifr neodehrál dobře kotouč a Augustin stihl branku objet a zasunout dřív, než se do ní gólman vrátil. Přesně v duchu všech utkání hned nato hosté utkání otočili. Domácím se nedařilo. Soupeř hrál uvolněně. Když přidal další branku Augustin, Saifra vystřídal Peřina, ale branku dostal i on.

Domácí se nevzdávali a bojovali dál. Podařilo se jim proměnit jednu přesilovku a snížit na 3:6. To bylo vše. Dvě minuty si již hosté bezpečně pohlídali a s příznivci oslavili postup do finále.

Hlinsko - Moravská Třebová 3:6 (1:0, 1:4, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Pazourek, 22. Dítě (Sobotka), 51. Hron (Pazourek, Dítě) - 32. Faltus (Langr), 37. Augustin, 38. Rajnoha (Augustin), 40. Rajnoha (Pavlovský), 45. Augustin (Pavlovský), 47. Pěch (Langr). Rozhodčí: Čížek, Hájek Kolář, Bohuněk. Vyloučení: 6:6. Přesilovky: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 298.
Hlinsko: Saifr (44. Peřina) - Pazdera, Brázda, Sobotka, Beneš, Fink, Zídek - Pelán, Pazourek, Plachý, Velínský, Hron, Dítě, Brebera, Chvojka, Zdražil, Králíček.
M. Třebová: Turek - Pokorný, Rajnoha, Hradil, Kobza, Nevřela, Pěcha, Faltus, Langr, Augustin, Fibrich, Schneider, Muselík, Čikl, Janošek, Pavlovský.   Radek Chlada

6.3.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 25 000 Kč

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech Technická příprava výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí 32, 537 01 Chrudim, NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba poptávek, výběrová řízení, tvorba smluv, oceňování rozpočtů., POŽADAVKY: SŠ (VŠ) vzdělání v oboru pozemní stavby, znalost práce s PC - MS Office, pracovní nasazení zodpovědnost, loajálnost., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Profesní růst a práce v kolektivu zkušených pracovníků, veškeré potřebné pracovní vybavení PC, telefon,…), První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Bursík holding, a.s.- pracoviště chrudim, Masarykovo náměstí, č.p. 32, 537 01 Chrudim 1. Informace: Pavel Kaňka, +420 725 581 892.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 900 Kč

Číšníci a servírky Číšník, servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Smetanova 26, Hrochův Týnec, POŽADAVKY: Znalost cizího jazyka (AJ, NJ, RJ), ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Podnikové stravování, osobní ohodnocení, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Měšťanka s.r.o., Smetanova, č.p. 26, 538 62 Hrochův Týnec. Informace: Martina Pelikán, +420 603 314 106.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Psycholog 21 000 Kč

Psychologové Psycholog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Štěpánkova 108, Chrudim, POŽADAVKY: dokončené VŠ vzdělání - jednooborová psychologie, terapeutický výcvik výhodou, trestní bezúhonnost, zájem o práci s osobami v krizi, práci s dětmi, empatii, porozumění, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, ochotu pracovat na osobním i profesním rozvoji, uživatelskou znalost práce na PC a vedení související dokumentace při práci s klienty., Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis (formát A4), kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijet je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů), ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou práci v profesionální organizaci, práci pod supervizí, další odborné vzdělání., První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.. Pracoviště: Centrum j. j. pestalozziho, o.p.s, Štěpánkova, č.p. 108, 537 01 Chrudim 1. Informace: Pavel Tvrdík, .

Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 500 Kč

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Strojní konstuktér/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Průmyslová 7, 537 01 Chrudim, POŽADAVKY: strojní konstruktér pro spolupráci při vývoji CNC strojů, znalost Solidworks, dlouhodobá praxe v oboru výhodou., Možnost na HPP, DPP případně i externí spolupráce., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Gama hard, s.r.o., Průmyslová, č.p. 7, 537 01 Chrudim 1. Informace: Tomáš Tvrdík, +420 603 525 677.

Družstvo TC Chrudim v divizi zůstane

Z pietní akce
9

Ležácká pieta se koná v neděli

Nejlepší střelci mezi policisty? Najdete je na Svitavsku

Pardubický kraj – Na střelnici Černovír soutěžili policisté z kraje i jejich polští kolegové.

Bagr v kině a marihuanové stanové městečko ve vile: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 21. června 2018.

Trasa cyklobusu je letos delší

Chrudim – Také o nadcházejícím víkendu mohou cyklisté na Chrudimsku využít nabídky cyklobusové linky. Letošní novinkou je, že linka společností Arriva nekončí v Železných horách, ale pokračuje dále do Žďárských vrchů s cílovou stanicí až v Poličce.

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.