I v tomto utkání Horses bojovali, do poloviny utkání drželi těsné vedení 2:1. Slovan však opět vytáhl své silné zbraně a dokázal vymazat rozdíl čtyřmi brankami. Podobný vývoj měly všechny tři zápasy. Hlinsko vedlo, či otočilo stav na nadějný výsledek, ale soupeř bezprostředně trestal chyby či chvilkový nedůraz. Hráči Hlinska se snažili, bojovali o dobrý výsledek v každém utkání a není proč věšet hlavy.

První tři minuty utkání patřily hostům, ale jako první otevřeli nakonec skóre domácí po kličkované Pazourka, který se dostal až za branku hostů. Dokázal vyjet na kruhy a bekhendem vsítil branku. Domácí dál tlačili, měli přesilovku, pak špatně střídali, takže se stav hráčů vyrovnal. Následně pykal za hrubost další hostující hráč, takže přesilovka domácích pokračovala 4 na 3. Bez gólu.

V první minutě druhé třetiny Saifr zlikvidoval gólovou šanci Slovanu a Sobotka pak překvapil soupeře dlouhou přihrávku na Dítě, který našlápl do třetiny a přesnou střelou prakticky od modré čáry překvapil Turka. Střela mu prošla pod vyrážečkou. V těchto chvílích zřejmě Hlinsko ztratilo zápas. Jeho tlak byl totiž velký, ale bez výsledku. V další přesilovce domácí zamkli hosty ve třetině. Nedali a sami v přesilovce gól dostali.

Hosté vyrovnali snadným gólem. Brankář Saifr neodehrál dobře kotouč a Augustin stihl branku objet a zasunout dřív, než se do ní gólman vrátil. Přesně v duchu všech utkání hned nato hosté utkání otočili. Domácím se nedařilo. Soupeř hrál uvolněně. Když přidal další branku Augustin, Saifra vystřídal Peřina, ale branku dostal i on.

Domácí se nevzdávali a bojovali dál. Podařilo se jim proměnit jednu přesilovku a snížit na 3:6. To bylo vše. Dvě minuty si již hosté bezpečně pohlídali a s příznivci oslavili postup do finále.

Hlinsko - Moravská Třebová 3:6 (1:0, 1:4, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Pazourek, 22. Dítě (Sobotka), 51. Hron (Pazourek, Dítě) - 32. Faltus (Langr), 37. Augustin, 38. Rajnoha (Augustin), 40. Rajnoha (Pavlovský), 45. Augustin (Pavlovský), 47. Pěch (Langr). Rozhodčí: Čížek, Hájek Kolář, Bohuněk. Vyloučení: 6:6. Přesilovky: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 298.
Hlinsko: Saifr (44. Peřina) - Pazdera, Brázda, Sobotka, Beneš, Fink, Zídek - Pelán, Pazourek, Plachý, Velínský, Hron, Dítě, Brebera, Chvojka, Zdražil, Králíček.
M. Třebová: Turek - Pokorný, Rajnoha, Hradil, Kobza, Nevřela, Pěcha, Faltus, Langr, Augustin, Fibrich, Schneider, Muselík, Čikl, Janošek, Pavlovský.   Radek Chlada