LIGA STARŠÍHO DOROSTU

Tábor - Chrudim 9:4 (4:1, 3:1, 2:2)

Branky: Vojtěch Prchal 3, Kadilák 2, Jansa, Novák, Václav Prchal, Zayml Kmošek 2, Bor, Janoušek.

Na vedoucí celek tabulky, který suverénně prošel skupinou o „udržení", se Východočechům nedařilo. Kmošek snižoval na 2:1, poté Bor na 4:2. Jihočeši utekli až na 8:2. Poté Kmošek s Janouškem korigovali na 8:4, aby poslední slovo za zápasem udělali domácí, kteří po kombinaci v 54. minutě zaznamenali devátý gól. Po páté brance v síti Kubína přišel mezi tři tyče Štěpánek.

Sestava HC Chrudim: Kubín (23. Štěpánek) Berný, Leder, Makovský, D. Polák, Voltner, Nevečeřal Bor, Hudec, Janoušek, Kmoníček, Kmošek, Syrovec, Voldán.

Závěrečné utkání letošního ročníku: Chrudim Jablonec se hraje v pátek 13. 3. od 20 hodin.

LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Krkonoše - Pardubice B/Chrudim 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Branky: Vaňát 2, Mistr, Kynčl, Šimkovič Rozlílek, Kostka.

Z úst vedoucího družstva vyplynulo, že kluci po dvě třetiny na ledě spali. Až v závěrečném dějství přidali, ale na bodový úspěch to nestačilo.

Sestava HC Chrudim: Matoušek (Dosoudil) Oliva, Švadlenka, Mikula, Leder, hrubý, Blažej, Vojtíčko, Sýkora Rozlílek, Brož, Chmelík Felcman, Hlaváček, Kostka Formánek, Matušek, Kmoníček Macháček, Franc.

Závěrečné utkání letošního ročníku: Chrudim Havlíčkův Brod se hraje v sobotu 14. března od 17 hodin. (dom)

1. H. Brod 17 12 2 1 2 72:36 41

2. Liberec B 17 10 1 0 6 78:46 32

3. Krkonoše 17 7 1 2 7 77:74 25

4. Chrudim 18 7 0 1 10 68:74 22

5. Č. Budějovice B 17 5 1 1 10 47:74 18

6. Třebíč 18 5 1 1 11 48:86 18