IHC Střída Sport Pardubice – IHC Tuněchody 7:3 (1:1, 2:1, 3:1, 1:0).

Branky: Píša 2, Heřman, Buchtele, Vítek, Koudelka, Procházka – Čech 2, Musil. Po vyrovnané první třetině se ani tentokrát nováčkovi nepodařilo bodovat. Sestava Tuněchod: Vyčítal – Bukač, Konečný, Pištora, T. Půlpán, Kadlec, Musil, Nedvídek, Čech, A. Půlpán, Vlček.

Tuněchodský trenér Jan Řivnáč: „Sportovně musím uhnat, že utkání vyhrál o něco lepší a především zkušenější tým. Polovinu zápasu jsme dokázali s domácími hrát víceméně vyrovnanou partii, avšak hráči Pardubic se dokázali lépe dostávat do brankových šancí. V druhé polovině nás soupeř začal přehrávat a nad vodou nás podržel velmi dobrým výkonem brankář Vyčítal. V závěrečné čtvrtině jsme navíc nedali gól ani při dvojnásobné hráčské výhodě. Náš tým je složen z juniorů a těch, kteří v loňském ročníku postup vybojovali. Extraligová nezkušenost se projevuje při koncovce, kde hráči mají mnohem méně času, než tomu bylo v I. lize či extralize juniorů. Přesto věřím, že se ještě popereme o setrvání v Extralize."

IHC Tuněchody – IHC Čerti Kladno 2:7 (0:2, 0:1, 2:2, 0:2).

Branky: Vlček, T. Půlpán – Kameš, Knotek a Diviš 2, Jelínek.

Tentokrát domácí dostali lekci při vlastním oslabení, kdy při osmi vyloučených soupeř využil pět přesilovek. Teprve za stavu 0:5 přišel pro Tuněchodské světlejší moment zápasu, kdy nejprve Vlček (Šuvara) ve 29. minutě využili přesilovku a minutu poté T. Půlpán za přispění Vlčka korigoval na 2:5. To však bylo ze strany nováčka vše. Sestava Tuněchod: Vích – Bukač, Konečný, Pištora, T. Půlpán, Musil, Šuvara, Čech, Havlík, Nedvídek, Vlček, Hlaváček.

1. Slavia Praha 8 7 1 0 71:36 21
2. Pardubice 8 6 1 1 44:38 19
3. Hradec Králové 10 5 0 5 44:44 15
4. Kladno 9 4 1 4 45:44 13
5. Beroun 7 3 1 3 30:34 9
6. Tuněchody 8 0 0 8 17:55 0

Ve středu 23. 5. hostí celek Tuněchod v předposledním zápase základní části od 18 hodin soupeře z Pardubic a derniérou bude v sobotu 26. 5. souboj na hřišti Berouna.