V obou zápasech srdnatě bojoval, avšak na body nedosáhl. V dalším domácím zápase přivítá v úterý 8. května inlajnisty Hradce Králové (11).

IHC Tuněchody - IHC Slavia Praha 4:6 (0:1, 0:2, 3:3, 1:0). Branky: Kavalír, Havlík, Šplíchal, Musil Kafka 3, Bernard, Bláha, Fiala. Tuněchodská premiéra v nejvyšší soutěži začala psát góly až za beznadějného stavu 0:6, kdy z branky odešel ve 30. minutě Vích, jehož nahradil Vyčítal, který pak už neinkasoval. Pražané ze tří přesilovek dvě využili, což mělo rovněž vliv na jejich vítězství. Sestava Tuněchod: Vích (30. Vyčítal) Šťastný, Pištora, Konečný, Šplíchal, Půlpán Bukač, Musil, Havlík, Medvídek, Kavalír.

IHC Tuněchody - Berounští medvědi 3:4 (1:1, 0:0, 1:1, 1:2). Branky: Šťastný, Konečný, Kavalír Zvoník, Pavlata, Tvrzník, Besser. Domácí soupeři úspěšně vzdorovali, dvakrát v utkání vedli, ale poté soupeř dvěma góly otočil stav ve svůj prospěch a Tuněchodští ve 47. minutě zápas zdramatizovali na rozdíl jediné branky, a i když měli šanci na plichtu, štěstí se od nich odvrátilo. Představili se ve stejné sestavě, ve které scházelo několik nemocných hráčů.

Jan Řivnáč, trenér IHC Tuněchody: „Proti Slávii Praha jsme až za stavu 0:6 otevřeli hru, začali hrát vabank a téměř se nám podařil obrat. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Středočechům unaveni z prvního zápasu, nakonec ve vyrovnaném duelu rozhodlo štěstí ve prospěch Berouna."