Hrálo se systémem každý s každým 3 x 15 minut čistého času. Jediným ligovým celkem byl Spartak Pelhřimov (celkový vítěz), za HC Moeller Pardubice nastoupil B dorost a do pětici týmů doplnila dvě domácí družstva, kde jsou dnes tři desítky hokejistů. Utkání řídilo kvarteto rozhodčích: Roman Budinský, Petr Rulíček, Martin Havelka a Aleš Hájek.

Páteční zápasy

V pátečních zápasech došlo k těmto výsledkům: Chrudim A - Chrudim B 6:3. Kurikan -Pardubice 1:6, Chrudim B - Pelhřimov 0:5 (domácí Jakub Vrabec neproměnil trestné střílení), Pardubice - Chrudim A 2:5 (po dvou třetinách byl stav 2:1, Chrudimští nakonec zápas jednoznačně otočili), Pelhřimov - Kurikan 9:0 (na příliš tvrdou hru doplatili hráči Suomi dvěma vysokými tresty 5 + do konce utkání, za stavu 3:0 neproměnil Harri Huktanen trestné střílení). Po polovině turnaje byli bez ztráty bodu Pelhřimov a Chrudim A, Pardubice získaly dva body a Chrudim B s Finy byla bez bodů.

Sobotní klání

Pardubice - Chrudim B 1:4 (rozhodl věkový rozdíl a disciplina vítězů),Kurikan - Chrudim A 1:7 (na tvrdou hru Finů doplatil Pilař, u něhož je podezření na utržený ramenní vaz), Pelhřimov - Pardubice 8:0 (rozdíl věkové kategorie až čtyř let byl znát), Chrudim B - Kurikan 8:6 (utkání nejbohatší na branky se hrálo bez zabezpečení obran), Chrudim A - Pelhřimov 0:5 (0:2, 0:1, 0:2). Ve finále se po dvě třetinydomácí herně drželi, avšak překonání brankáře Houdka, který za celý turnaj udržel čisté konto, bylo nemožné. Poražení nedokázali vstřelit alespoň čestný úspěch ani při hře 5 na 3!

Konečné pořadí: 1. Pehřimov 8 (27:0), 2. Chrudim A 6 (18:11), 3. Chrudim B 4 (15:18), 4. Pardubice dorost B 2 (9:18), 5. Kurikan Ryhti B 0 (8:30).

Sestavy - Chrudim A: Ament - Špilar, Šveřepa, Novák, Pikhart, Dundáček, Solil, Hamsa, Hypš, Ondráček, Dobrovolný, Komárek, Vích, Čejka, Frýda, Tomášek. Trenér Jan Bartoš. Chrudim B: Haltuch (Pytlík) - Čapek, Vařečka, Vrabec, Bukač, Pokorný, Budinský, Krátký, Čejgl, Uhlíř, Vinař, Štrégl, Sládek, Vít, Čech. Trenér Vlastimil Šmelík.

V závěrečném ceremoniálupředával ceny spolu s ředitelkou turnaje Jitkou Dobrovolnou hokejový internacionál Otakar Janecký, bývalý reprezentant a hráč Tesly Pardubice, později Jokeritu Helsinky, kde odehrál osm sezon. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Anssi Ojanpera z Kurikan Ryhti, obráncem Martin Špilar z domácího "A" družstva a útočníkem Tomáš Dvořák z Pelhřimova. Týmy HC Moeller (dorost B) a Kurikan Ryhti B obdržely upomínkové plakety, zástupci Pelhřimova a obou chrudimských celků převzali za medailová umístění poháry.