KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ

Vneděli 21. února od 17 hodin dojde vsemifinále play off kderby Chrudim B – Hlinsko.

Chrudimští přešli do semifinále přes Skuteč (5:1, 10:1), Hlinečtí vyřadili Litomyšl po výsledcích 5:2 a 8:3. Půjde o souboj dvou bývalých trenérů ligové juniorky HC Chrudim (Petr Řezníček – Milan Topol) a i přes čtyři vítězství Chrudimských stímto soupeřem vzákladní části (6:4, 4:3, 8:7 SN a 6:2) budou mít tato střetnutí určitě velký náboj. Vždyť zápasy play off jsou zcela o něčem jiném než vzákladní části.

Odveta je na programu vHlinsku vúterý 23. února, případně třetí rozhodující zápas se bude hrát ve čtvrtek 25. 2. od 18.30 hodin vChrudimi. Druhou dvojicí, ze které vyjde další finalista, je duel Světlé (v základu druhá) sMoravskou Třebovou (v základu čtvrtá). Finále je na programu 28. 2., 3. 3. případně třetí rozhodující utkání vneděli 7. března.

Poražení čtvrtfinálisté se střetnou vneděli 20. 2. vtěchto dvojicích: o 5. místo Choceň – Litomyšl a o udržení Skuteč – Chotěboř. Odvety budou vobráceném pořadí vneděli 28. února.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

Již vpátek 19. 2. začíná play off juniorům, kde ve skupině o vítěze máme všechna tři družstva našeho regionu.

První Chrudim hostí od 20 hodin čtvrtou Choceň a druhé Hlinsko přivítá vokresním derby od 19.30 třetí Skuteč. Vsobotu 20. 2. se hrají odvety vobráceném pořadí: vChocni se začíná ve 14 hodin, ve Skutči v15.30. Případné třetí rozhodující duely jsou naplánovány na pátek 26. února.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTENCŮ

Play off dorostenců začalo velkým překvapením již minulou sobotu, kdy suverenní vítěz zChrudimi podlehl doma čtvrté Poličce 3:5, zatímco druhá Choceň porazila třetí M. Třebovou 2:1. Odvety se hrají vpátek 19. 2. vobráceném pořadí, případně třetí rozhodující duely se uskuteční vsobotu 20. února.

Družstva umístivší se po základní části na 5. – 10. místě (6. Skuteč, 7. Hlinsko), pokračují ve skupině „B“ o umístění. VI. kole (13. 2.) se hrálo pouze Chotěboř – Lanškroun 4:6, když zápas Skuteč – Světlá byl odložen a Hlinsko – Litomyšl nesehrán! Vpátek 19. 2. ve druhém kole Hlinsko zajíždí do Humpolce proti Světlé a Skuteč se představí v Chotěboři. Sobota 20. 2. má dvojice: Skuteč – Lanškroun, Hlinsko – Chotěboř a Litomyšl – Světlá.

JAROMÍR DOLEŽAL