Světlá - Chrudim 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Branky: Doležal 2, O. Včela, Svoboda, Žák., P. Včela, Kopecký - Kišš, Urban. Rozhodčí: Barek Padevět, Schaffer. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. Diváci: 252.

„Skláři" od Sázavy se po těsné porážce v Chocni (4:5) na souboj s vedoucím celkem soutěže dobře připravili a střetnutí po jasné převaze zaslouženě vyhráli. Poprvé před brankou Amenta zahřmělo ve 12. minutě, kdy domácí první útok rozehrál partii, po které změnil stav O. Včela. Za pět minut putoval za katr za sekání Dobiáš a přesilovku potrestal Doležal 2:0. V úvodu druhé třetiny přišlo po vyloučení na každé straně. Zatímco hákování Šudomy hosté nepotrestali, při „pykání" Kišše využil početnou výhodu Svoboda. Když ve 32. minutě Doležal svým druhým gólem navýšil skóre na 4:0, došlo ke střídání chrudimských brankářů, Amenta nahradil Chalupa. Tři minuty nato Kišš z přihrávky Plcha korigoval na 4:1, ale ve 37. minutě poslal Světlou opět do čtyřbrankového náskoku Žák. Zápas byl rozhodnut, přesto se v závěrečné části ještě třikrát měnilo skóre. Ve 42. minutě P. Včela a 45. minutě Kopecký upravili již na 7:1, tečku za nevydařeným zápasem udělal v 51. minutě Urban.

Sestava HC Chrudim: Ament (32. Chalupa) Urban, Zrůst, Budinský, Švadlenka, Vích Kišš, Plch, Dobiáš, Cvrček, Ježek, Kněžour, Králíček, Polák, Seidler, Brožek, Dvořák.

Ledeč - Hlinsko 4:5 SN (2:3, 1:0, 1:1 0:1)

Branky: Křesťan 2, Varlamovič, Brýdl - Sobotka 2, Kavalír, L. Bureš, samostatný nájezd Spal. Rozhodčí: Rulíček R. Budinský, Kolář. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. Diváci: 100.

Ledeč se po debaklu od Chotěboře (1:7) rozhodně nesesypala a s Hlineckými dokázala držet vyrovnaný krok. Hosté se sice brzy ujali dvoubrankového vedení 3. Sobotka (as. Šuvara) a 7. Kavalír (as. Šuvara, Sobotka), jenže pak přišlo částečné uspokojení a rychlá odpověď Ledče: 9. Varlamovič a 10. Brýdl 2:2. V závěru úvodní části si hosté vytvořili souvislý tlak, ze kterého šli znovu do vedení střelou L. Bureše (as. Šír, Havel). Druhá třetina byla v režii domácích, a tak přišlo v polovině utkání zákonité vyrovnání Křesťan z přesilovky 3:3. U hostů stojí v této části za zmínku snad jen neproměněný brejk Kavalíra. V poslední třetině nevyužili Hlinečtí přesilovku a jen co se Ledeč ubránila, udeřil opět Křesťan (4:3). Trenér Schweinfurter tak musel udělat úpravy v sestavě, což přineslo tlak a následně i vyrovnání, když se v 58. minutě prosadil od modré Sobotka. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Gólman Veselý všechny pokusy Ledče pochytal a jelikož se v druhé sérii prosadil Ondra Spal, odvezli si Hlinečtí dva body.

Sestava HC Hlinsko: Veselý Sobotka, Spal, Šír, Vondráček, M. Černý, Wasserbauer Kavalír, Šuvara, Štěpánek M. Bureš, L. Bureš, Havel Boguaj, Zdražil, Havelka.

Skuteč - Polička 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

Branky: Vágner 2, Bednář - Boháček 2, Szilva 2, Havlíček, Krajíček. Rozhodčí: Doležal Parýzek, Veverka. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 107.

V bojovném utkání dokázala Polička přehrát snaživého soupeře až v závěrečných deseti minutách. V první třetině podali domácí dobrý výkon, ztroskotávali ale na skvělém brankáři Vašátkovi, jenž zabránil výraznému vedení Skutče. Hosté se sice ujali již ve 2. minutě Boháčkem vedení, ale pak přišel již zmiňovaný tlak domácích, který však přinesl jen v 16. minutě vyrovnání z hole Vágnera. Ve druhé části se obraz hry změnil a v polovině utkání Polička odskočila po gólech Szilvy a Havlíčka na 1:3. Ve 34. minutě ale z přesilovky korigoval Vágner. V úvodu závěrečného dějství dokonce Bednář stav srovnal na 3:3, ale ten závěr… 49. Boháček 3:4, 52. Szilva v oslabení 3:5 a v 60. z přesilovky Krajíček 3:6.

Sestava HC Skuteč: Herynek (Lohmann) Štursa, Kusý, Hladík, Pešek, Šimon, Vágner, Peňáz, Zdražil, Bednář, Klusoň, Tomín, Škop, Nevole.

KHL Pardubicka - další výsledky, 10. kolo: Mor. Třebová - ZH Pardubice 14:2 (7:0, 2:2, 5:0). Branky: Řehulka 3, Kučera 2, Koranda 2, Schejbal 2, Rosendorf, Muselík, Čikl, Radimecký, Schneider - Koblížek 2. Rozhodčí: Hájek Teplý, Říha. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 180.

Litomyšl - Č. Třebová 4:3 (3:2, 1:1, 0:0). Branky: Ropek 2, Koudelka, Pavlák - Fúzik 2, Vlček. Rozhodčí: Prchal Holeček, Škorpil. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 520.

12. Skuteč 10 0 0 0 10 23:71 0

Další program - 11. kolo - neděle 23. listopadu: Choceň - Ledeč nad Sázavou, Chrudim - Chotěboř, Česká Třebová - Světlá nad Sázavou, Polička - Litomyšl, ZH Pardubice - Skuteč (sobota, 19.15), Hlinsko - Moravská Třebová.