„Ještě jednou děkujeme a proto Vás všechny zveme na příští domácí utkání, které se odehraje ve vánočním duchu 22. 12. od 18 hodin s lídrem tabulky HC Slovan Ústečtí Lvi. Všichni diváci si zaslouží maximální pochvalu za slušné a především intenzivní povzbuzování při derby s Hradcem. Rozhodli jsme se proto stanovit akční cenu vstupného, které bude pro všechny za 25 Kč,“ řekl generální manažer klubu Petr Tankos.

Navíc je jako na každý zápas vymyšlená akce. Tentokrát se jmenuje Královské Vánoce s Lukášem Králem (na snímku). Lukáš oslaví své 33. narozeniny hned po svátcích (27. 12.), proto všichni jeho vrstevníci (rok narození 1975) budou mít vstupné ZDARMA. Diváci se při tradiční přestávkové soutěži utkají o mobilní telefon. Při tomto utkání se začnou také prodávat plakáty klubu v sezoně 2008/2009.

Hokejisté budou mít po letošním závěrečném utkání velmi nabitý program. Začne společnou večeří hráčů, realizačního týmu a vedení klubu v restauraci U Slejšků. Druhý den 23. 12. se zúčastní Vánočního dne s HC Chrudim. Klub Vás srdečně zve na tento vánoční den otevřených dveří. Pro veřejnost začíná v 9:30 hodin exkurzí po zimním stadionu. Nahlédneme do zázemí klubu (VIP prostor, kanceláře, trenérské místnosti, posilovny a vrcholem bude kabina hráčů), od 10:00 hodin bude následovat ukázkový trénink HC Chrudim a nakonec si všichni zájemci přibližně v 10:45 hodin mohou sami vyzkoušet, jaké to je stát na bruslích po boku svých hokejových hrdinů na jedné ledové ploše. Až do 11:30 hodin se jim budou vybraní hokejisté věnovat. Aktivity na ledě budou zahrnovat mimo jiné řadu soutěží o zajímavé ceny. Samozřejmostí je autogramiáda hráčů probíhající po celou dobu v kabině A mužstva.

Zapište si tedy do svých diářů a deníčků poznámku:

22. 12. od 18 hodin HC Chrudim – HC Slovan Ústečtí Lvi
• Vánoce s Lukášem Králem – ročník 1975 zadarmo
• Poděkování klubu svým fanouškům – vstupné za 25 Kč

23. 12. od 9:30 hodin Vánoční den s HC Chrudim
• prohlídka zázemí
• ukázkový trénink A mužstva
• na led s borci z áčka – soutěže na ledě (střelba na gólmany, překážková dráha atd.)
• autogramiáda a mnoho dalšího…

Radek Pecina