25.kolo

Polička– Chrudim 3:5 (2:2, 1:2, 0:1)

Branky: Mlateček 2, Komárek, Stupavský, Hrůza.

Vpáté minutě byl stav již 0:2, ale za tři minuty domácí srovnali na 2:2. Poté měli Chrudimští hluché místo a teprve vzávěru druhé třetiny začali opět se svojí hrou. Vzávěrečném děství si hosté udržovali těsné vedení, které pojistili pátým gólem. Polička, přestože je poslední, „kousala“, naštěstí své šance neproměnila.

Sestava: Haltuch (Pokorný)– Vích, Stodola, Hrůza, Veselík, Hudec, Brychta– Vacek, Polák, Komárek, Cvrček, Mlateček, Holub, Seidler, Stupavský, Pospíšil, Solil, Sýkora.

Hlinsko– Choceň 7:9 (bez podrobností).

26.kolo

Skuteč– Choceň 11:1 (6:1, 2:0, 3:0)

Branky: Kusý, T. Hladík, Ročeň po 2, Netolický, Kuřík, Flégr, Opletal, Nevole.

Po předchozích třech ztrátách je to pro jednoho zuchazečů na celkové prvenství jen povinné vítězství.

Sestava: Herynek (41. Němec)– Netolický, Brdička, Kuřík, Lichtenberg– Opletal, Kusý, T. Hladík– Štursa, Nevole, Flégr Ročeň, Mareš.

Vpátek hraje Skuteč vPoličce, vsobotu od 15.30hostí vdůležitém derby Chrudim.

Hlinsko– Chrudim 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky: Solil 3, Stupavský.

Boj oprvenství domácí nezvládli, soupeř byl ve všech směrech lepší. Přesto velmi kvalitní zápas začal ve vysokém tempu, šance se rodily na obou stranách, ale ty dokázala využít jen Chrudim, kterým zachytal velmi dobře Pokorný. Vítězové měli možnost vstřelit další gól ve druhé třetině při oslabení tři na pět, ale Vacek znájezdu přestřelil.

Hlinsko: Gregor– Andr, Havel, Chlada, Kadlec, Kavalír, Luňáček, Morávek, Picek, Ročárek, Suchý, Urubčík, Vepřovský, Voda, Volf, Holec. Citelně scházel tenista Zelený.

Chrudim: Pokorný– Vích, Rejda, Hrůza, Veselík, Hudec, Brychta, Stodola– Vacek, Komárek, Polák, Sýkora, Mlateček, Solil, Holub, Seidler, Stupavský.

1.Chrudim 21 14 2 5 72: 47 30

2.Skuteč 21 14 0 7 98: 74 28

3.Hlinsko 21 12 3 6 98: 65 27

4.Choceň 21 5 2 14 73:117 12

5.Polička 20 2 3 15 56: 94 7

Hlinsko vsobotu hostí Poličku, Chrudim navíc vpátek od 20hodin změří síly sChocní.

Vzávěrečných dvou kolech– SO 23.2.: Hlinsko– Skuteč, Polička– Choceň a vderniéře PA 29: 2.: Chrudim– Polička, Choceň– Hlinsko.