Předsedou krajského výkonného výboru byl rovněž na následující období zvolen jeho dosavadní šéf Vladimír Martinec. Legenda československého sportu povede svaz i v letech 2020-2024. Společně s ním zasednou ve vrcholném orgánu krajského hokeje Radek Chlada, Jiří Kavan, Jan Rychlý, Jaromír Voříšek, Miloš Vavřička a Tomáš Blažek, který je jedinou novou tváří ve zvolené sedmičce činovníků. Dozorčí řadu bude řídit Magdaléna Peterková.

Zajímavější informace přinesla konference ohledně příštího ročníku krajské hokejové ligy. Ve hře byly různé varianty, mluvilo se kromě jiného o určité formě spojení s Královéhradeckým krajem případně o možném odchodu účastníků z Vysočiny, ovšem nakonec je všechno prakticky při starém. Oproti minulému ročníku však s tím pozitivním rozdílem, že krajská liga bude mít deset účastníků, když do startovního pole se po dvouleté přestávce vrací Spartak Polička (naopak Skuteč, která se z krajské ligy vloni odhlásila, míří na Vysočinu).

Sezona by se měla rozběhnout, budou-li tomu okolnosti nakloněny, v neděli 27. září. Základní část se hraje dvoukolově každý s každým, o podobě nadstavby se bude teprve rozhodovat. Play off se odehraje na tři vítězná utkání.

Účastníci KL Pardubicka 2020/2021: HC Spartak Choceň, HC Kohouti Česká Třebová, HC Hlinsko, HC Chotěboř, TJ Orli Lanškroun, HC Litomyšl, HC Chrudim, HC Světlá nad Sázavou, HC Slovan Moravská Třebová, HC Spartak Polička.