Na webové stránce HC Junior snadsázkou uvádějí: „Trenéři našeho týmu připravili pro soupeře zChrudimi velké překvapení. Náš tým nastoupí vsestavě 2– 2– 2.Tedy se dvěma brankáři.“ Zřejmě jim nahání hrůzu poslední výhry Východočechů 8:0 sLitoměřicemi a 10:0 na Kobře stejně jako vzpomínka na první vzájemné utkání vChrudimi(7:0).

Středa 13.2. v18.00: 7.HC Junior Mělník (39)– 1.HC Chrudim (75).

Osoučasném trápení hokejistů Mělníka vypovídá fakt, že Roman Kala, nejproduktivnější hráč základní části už pět kol vřadě nebodoval. Přesto jako kapitán věří, že se tým ještě zvedne.

„Proti Chrudimi to však asi nebude, protože Východočeši mají hodně silný tým, který by mohl ve stejném složení hrát první ligu,“ prohlásil kapitán Mělníka. Naopak soupeř HC Junior, tým HC Chrudim, je vnadstavbové části knezastavení a smužstvy skupiny Západ si prakticky dělá co chce.

Jak prohlásil po posledním vítězství sLitoměřicemi asistent trenéra Jiří Zavoral, takováto utkání nemají pro jeho tým žádný význam. Proto ivdnešním utkání je jediným cílem jeho svěřenců jasné vítězství.

Vždyť zvláště na ledě soupeřů se Východočechům neobyčejně daří– istřelecky. Teprve až závěrečná tři nadstavbová utkání stýmy Klatov, Klášterce nad Ohří a Rokycany by měla lépe prověřit jednoho zfavoritů na play off.

(dom)