I. třída
Vysmátý zmije Pardubice – Želvy Chrudim 2:6 (0:3, 1:2, 1:1). Branky: Nekola, Borovec – Kačmarik 3, Kusý 2, Lukošík. Rozhodčí: Nevole – Mergl. Vyloučení: 4:2, navíc Florian 10 OT, Šváb 5 + do konce utkání resp. Klemša 10 OT. Využití: 0:2. Lídr tabulky měl utkání stále pod kontrolou, o čemž svědčí sled branek: 0:3, 1:3, 1:5 – 2:6. V čele tabulky se nic nezměnilo, vedou Želvy před Českou Bělou, Torpedem Pardubice a Čankovicemi.
Holomci Jezbořice – Torpedo Pardubice, Jokerit Skuteč – Sokol Rozsochatec, Sokol Česká Bělá – HC Hrochův Týnec nehráno a HC Tuněchody – AHC Čankovice přeloženo na 16. 12.

II. třída
HC Amat Pardubice – TPS „A“ 4:10 (1:3, 0:3, 3:4). Branky: Friede 2, Pravec, Komárek – Dynter 3, L. Čech a Víšek po 2, Kružík, Hanzl, Táborský. Rozhodčí: Kadlec – Chaloupka. Vyloučení: 4:4. Nečekaná porážka papírového favorita, který až za stavu 1:10 kosmeticky upravil hrozící debakl.
TPS „B“ – ZH Pardubice 4:9 (1:1, 2:6, 1:2). Branky: Jan Machota 3, Žďánský – Palaščák 3, Hlaváček, Jakub Musil, Kubálek, E. Musil, Martinec, Kršák. Rozhodčí: Starý – Mergl. Vyloučení: 2:3 + Jiří Machota a Jan Machota oba 5 + do konce utkání resp. Jakub Musil 5 + do konce utkání. Všechny vyšší tresty uděleny ve 43. minutě již za rozhodnutého stavu 4:8.
Dynamo Rosice – SDH Kostelec 7:8 SN (2:1, 3:4, 2:2 – 0:1). Branky: Jakub Vrabec 3, Zahálka, Jan Vrabec, Dostál, Hansl – Kotajný 2, Skrovný 2 (včetně rozhodujícího nájezdu), Fidra, Jablečník, Pražák, Tlapák. Rozhodčí: Hrouzek – Nevole. Vyloučení: 6:8. Průběh utkání jako na houpačce: 3:1 – 5:7 a v začínající poslední minutě nejlepší střelec Dynama srovnal na 7:7. V samostatných nájezdech byli úspěšnější Kostelečtí.
Devils Pardubice – Telmont Chrudim 6:17 (3:4, 1:7, 2:6). Branky: Čech 3, Ecler, Schejbal, Bugel – Zavoral a Augusta po 3, Novák, Dundáček, Prokop a Mašík po 2, Štrup, Polák, Šikl. Rozhodčí: R. a L. Budinští. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Laxní přístup Telmontu zapříčinil, že první třetina byla vyrovnaná, avšak v dalším průběhu favorit měl zápas plně pod svojí kontrolou, což vyjádřil i číselně.
HC Zaječice – Jiskra Skuteč 0:18 (0:4, 0:4, 0:10). Branky: Ligr a Herynek po 4, Kusý, Vajmar, Klusoň a Pitra po 2, Lenoch, Zoulík. Rozhodčí: Říha – Vepřovský. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Zaječice s minimálním počtem deseti hráčů (zranění, nemoce, pracovní povinnosti) s otevřenou hrou nestačily na sehraný tým Jiskry, který je výkonnostně někde jinde. Protože poražení nevyužili řadu šancí z brejkových situací, nevstřelili ani branku.
Z 10. kola se již předehrálo derby dvou týmů Železné hory TPS „A“ – „B“ s výsledkem 3:5, který není v tabulce započítaný.