Pardubičí zahájili turnaj dvojzápasem s Kladnem. V prvním utkání měli sice navrch od úvodních minut, když vedli 1:0, ale Kladno následně přebralo iniciativu a vyhrálo 9:3. Ve druhém společném střetnutí se Východočeši oklepali z přídělu a Rytíře porazili 5:1.

Druhé dva zápasy muselo Dynamo odehrát proti Zlínu. Právě moravští mladíci měli po prvním turnaji stejně bodů, jako ti pardubičtí. Východočeši však nedali na sobě nervozitu z důležitosti střetnutí zdát a obě utkání ovládli. První střetnutí skončilo 4:0 a druhé 5:3.

Jak je slušností, tak mladíci z Dynama Sev.en Hockey Cup i uzavřeli svým dvojzápasem. A loučení to bylo úspěšné. Proti Litvínovu vyhráli nejprve 3:1, když se prosadil Píša a Roček, a v tom druhém vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Jedinou trefu druhého střetnutí vsítil Píša. Pardubice i díky těmto dvoum vítězstvím ovládly celý turnaj a nadále si drží průběžné první místo v celkové tabulce Sev.en Hockey Cup. O konečném vítězi se rozhodne na posledním turnaji konaném v Kladně.

Pardubičtí mladíci z ročníku 2011 ovládli turnaj Sev.en Hockey Cup v enteria areně.Kapitán domácích přebíral pohár pro vítězě z rukou pardubické legendy Petra Čáslavy.Zdroj: FB/HC Dynamo Pardubice