Liga juniorů

Soutěž měla o tomto víkendu volný termín. K příštím zápasům nastoupí Chrudimští v pátek 13. listopadu v Havlíčkově Brodě a v neděli 15.11. přivítají doma od 11:00 hodin Písek.

Liga staršího dorostu

Chrudim - Tábor 3:7 (1:1, 2:4, 0:2)

Branky: Hlaváček 2, Hudec Buriánek 3, Jelínek 2, Prášek, Adamec.

V první třetině to byl statečný boj Chrudimských proti favoritovi, jehož hráči velmi dobře a hlavně neustále bruslí. Hlaváček za přispění Popelky srovnal vedení hostí, čímž stanovil stav po dvaceti minutách. První desetiminutovka druhého dějství přinesla pouze „desítku" pro domácího Javůrka, ale v té druhé se děly věci a padaly góly: 31. minuta z přesilovky hosté 1:2, ve 37. minutě Hlaváček (Pochobradský) 2:2. V úplném závěru pak srovnal opětovné vedení hostů Hudec (Kulhánek) na 3:3. V závěrečné části hokejovější soupeř z dalších dvou přesilovek vytěžil dva góly, čímž stanovil konečný stav na 3:7. „Porazila nás 40. minuta, kdy jsme dvakrát inkasovali. Tam Tábor rozhodl o svém vítězství, s odvedenou hrou jsme ale spokojeni" konstatoval trenér Marek Dvořák.

Sestava HC Chrudim: Štěpánek Lenoch, Kulhánek, Bílý, Felcman, Brázda, Javůrek Bor, Černý, Pavelka Hlaváček, Hudec, Pochobradský Voldán, Jílek, Topolská + Matýs.

Příbram - Chrudim 3:4 po SN (1:2, 1:1, 1:0 0:1)

Branky: Durch 2, Pokorný Černý 1 + sam. nájezd, Hudec, Hlaváček.

Po pátečním slušném utkání s Táborem se Chrudimští nedokázali v Příbrami dostat do tempa. Inkasovali první gól v oslabení, naštěstí hned v dalším střídání vyrovnali. Poté šli dokonce do dvoubrankového vedení, ale zde jsou opět slova trenéra Dvořáka: „Místo, abychom soupeře dorazili, tak jsme nepochopitelně ještě polevili. Nejprve přišel trest při dalším oslabení, kdy jsme nepochopili, že máme bránit a svojí nezodpovědností nechali domácí skórovat. Ve třetí třetině jsme už vůbec nehráli, naštěstí soupeř na tom byl podobně. Čtyři minuty před koncem jsme si vyžádali oddechový čas, hru jsme stáhli na dvě pětky, bohužel Příbram čtyři vteřiny po vhazování vyrovnala. Pak už se jen zápas dohrával. V nájezdech jsme byli šťastnější, když brankář Šramčík zneškodnil všechny pokusy soupeře a za nás se ve třetí sérii prosadil Jan Černý. Po předešlém bodovém půstu by se mohly zdát dva body z venku jako úspěch, ale pro nás trenéry je to další zbytečná ztráta. Nezodpovědnost v některých momentech zápasu je až zarážející."

Sestava HC Chrudim: Šramčík Matýs, Lenoch, Felcman, Bílý, Brázda, Kulhánek Pavelka, Bor, Černý Voldán, Pochobradský, Novotný Hlaváček, Hudec, Jílek + Topolská.

V dalším zápase hostí Chrudimští v pátek 13. listopadu od 20:00 hodin Kolín.

Liga mladšího dorostu

Benátky - Chrudim 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Branky vítězů: Šír 2, Sajdl.

Hosté po vlažném vstupu do utkání inkasovali již ve druhé minutě. Poté hru vyrovnali, gól však už v této části nepadl. Ve druhé třetině se hrál hokej nahoru dolů. Ve 27. minutě Šír po spolupráci se Sajdlem vyrovnal a poté přesilovka Východočechů vyzněla v jejich druhý gól, o který se postaral Sajdl (Rouha). V závěrečném dějství ve 49. minutě stejná dvojice, která stála u vyrovnávacího gólu (Šír Sajdl) vedení pojistila třetím úspěchem. Středočeši stačili vstřelit kontaktní gól v 59. minutě, ale na srovnání skóre jim už nezbyl čas.

Sestava HC Chrudim: Dosoudil Vltavský, Obr, Voženílek, Švadlenka, Secký, Vojtíčko Palata, Kmoníček, Franc Formánek, Langr, Šír Kroužel, Sajdl, Rouha.

Chrudim - Jindř. Hradec 16:0 (6:0, 8:0, 2:0)

Branky: Chára 6, Bucek 3, Sajdl 2, Hybeš, Dubovčí, Macháček, Kostka, Sýkora. Delegovaní rozhodčí se nedostavili, utkání odřídili R. Budinský Hudec. Jelikož ročník 2001 byl na výběru v Černošicích, z extraligového mladšího dorostu Pardubic bylo povoláno devět hráčů, aby se vůbec utkání mohlo odehrát. Na výkonu to bylo znát a odnesl to poslední tým tabulky. Až v poslední třetině brankostroj vítězů mírně přibrzdil.

Sestava HC Chrudim: Ryba Oliva, Hybeš, Sýkora, Leder, Švadlenka, Vojtíčko Bucek, Chára, Kostka Dubovčí, Sajdl, Formánek Kmoníček, Franc, Macháček.

O víkendu hraje spojený tým Chrudimi a Pardubic B 14.11. v Táboře, 15.11. od 17:30 přivítá Mladou Boleslav. (dom)