ZH Pardubice - Česká Bělá 7:5 (1:2, 3:1, 3:2)

Branky: Kubelka 2, Lubina 2, Havrda 2, Koblížek Zvolánek 2, Odvářka, Klement, Mečiar. Rozhodčí: R. Budinský Schaffer. Vyloučení: 5:6, navíc Mlateček 10 OT, Havrda (oba ZH) 10 OT. Využití: 3:1. Oslabení: 1:0. Českobělští se na „Závodku" dobře připravili a po první třetině o gól vedli. Jenže tým, který hrál loni krajskou ligu mužů, výborně bruslil a to bylo nakonec rozhodující. Hosté ještě korigovali stav na 6:5, ale vyloučení kapitána Tecla znamenalo konec nadějím, když Havrda proměnil třetí přesilovku vítězů v sedmý úspěch.

AMAT Pce - Road Cafe Pce 9:11 (1:4, 4:2, 4:5)

Branky: Pravec 3, Müller 3, Krupka, Píša, Polívka Cach 3, Tomášek 2, Cincibuch 2, Polák, Novák, Kavka, Dorko. Rozhodčí: Rulíček. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:1. Do druhé třetiny naskočil za Amat Tomáš Píša a hned se úroveň jeho týmu zvedla. Přesto „domácí" tahali stále za kratší konec.

Wignes Pce - Jezbořice 5:12 (2:6, 1:2, 2:4)

Branky: Nekola 2, Borovec, Jakoubek, Slouka Poloprudský 3, Macas 3, Janovský, Tesner, Pekárek, Malinský, Kněžour a vlastní po střele Mládka. Rozhodčí: Pecina. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Favorit s přehledem kontroloval vývoj zápasu až do vysokého vítězství. Wignes se poprvé prosadil teprve za stavu 0:6.

Bítovany - Vysmátý zmije Pce 10:2 (1:0, 7:2, 2:0)

Branky: Mašík 3, Zavoral 2, Štrup 2, Šídlo, Langr, Vosáhlo Petružálek, Závodník. Rozhodčí: R. Budinský Schaffer. Vyloučení: 4:8, navíc Formánek 10 OT resp. Vinař 10 OT, následně OK. Po první dvacetiminutovce to na výrazné vítězství Bítovan nevypadalo, ale ve druhé třetině padaly krásné góly vítězů po skvělých kombinacích. Také však přibyla nervozita a časté vylučování hlavně ze strany hostí, kteří rychlého soupeře nestíhali. Uklidnění na ledě přišlo opět v závěrečné části.

Třemošnice - Čankovice 3:9 (1:0, 0:5, 2:4)

Branky: Procházka, Zíka, Jan Machota Špilar 2, Havelka 2, Salava, Douděra, Havlíček, Meduna, Chocholouš. Rozhodčí: Ježek Kolář. Vyloučení: 8:7, navíc Chroumal OK (v zápise uvedeno TH chyba zapisovatele) resp. Dymák 10 OT. Třemošnice vyhrála první třetinu, když šla do vedení v 19. minutě. Favorizované Čankovice vyrovnaly až v polovině zápasu, ale poté přišel jejich nezadržitelný brankostroj, kterým soupeře smetly.

Hlinsko - Torpedo Pardubice 8:5 (2:1, 2:2, 4:2)

Branky: Michal Havel 3, Ježek, Jančařík, Jan Vrána, Michal Vrána, Nepokoj Kmošek 2, Habivský 2, Loudil. Rozhodčí: Říha. Vyloučení: 4:7, navíc Loudil (T) OK. V bitvě dvou kvalitních soupeřů rozhodl o bodovém zisku až závěr, když za stavu 5:5 domácí třemi góly soupeři utekli k zisku tří bodů.

14. Třemošnice 2 0 0 0 2 5:22 0

Mezitím se již rozehrálo třetí kolo: Torpedo ZH Pardubice 2:4, Jezbořice Třemošnice 9:2, Skuteč Wignes 9:6, Česká Bělá HC Amat 13:7. Bližší informace z těchto utkání včetně tří víkendových dohrávek zase až příště. (dom)