HC Skuteč - Sokol Semechnice 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)
Až v posledních pěti minutách střední části se skutečští vrátili ke hře z první třetiny a vstřelili další čtyři branky. Třetí třetina se jen dohrávala. Dostál přenechal místo v brance Vokounovi a ani on žádný gól nedostal. Na opačné straně hřiště Skuteč přidala ještě dva góly a skóre tak upravila na populárních 10:0 (z pohledu vítězných fanoušků).

Fakta - branky: 4. Kusý (Klusoň, Cimburek), 5. Janoušek, 12. Kusý (Huňáček, Herynek), 16. Kusý (Cimburek), 35. Š. Lenoch (Herynek), 37. Netolický (Cimburek, Štursa), 40. Š. Lenoch (Štursa), 40. Janoušek, (Kmoníček), 53. Huňáček (Janoušek), 55. Štursa (Janoušek). Rozhodčí: Říha Havel, Adámek. Vyloučení: 4:9 navíc Gois, Chudý (oba SEM) 10 OT. Využití: 1:0 Oslabení: 1:0.

Sestavy - Skuteč: Dostál (40. Vokoun) Huňáček, P. Lenoch, Netolický, Bureš Cimburek, Kusý, Klusoň Janoušek, Štursa, Kmoníček Herynek, Š. Lenoch.

Semechnice: Kolbaba (Jedlinský) Chudý, Novotný, Dvořák, Bury, Mlateček, Frýda, Rubák, Ivančic, Cvejn, Gois, Bartoň, Vašata, Janský, Hetfleiš.      Jakub Cimburek