Krajská hokejová liga

HC Chrudim B – HC Chotěboř 5:3 (0:0, 2:2, 3:1). V sedmé minutě jeli tři domácí hráči na brankáře hostí, ale Trtíka nepřekonali. V 11. naopak hostující Tichý dostal pas a řítil se proti Amentovi – rovněž neúspěšně. Ve 14. se hostující gólman opět vyznamenal při „ložence“ domácích. V 15. ujel Kolín, Trtík povyjel z klece a puk přikryl. Naopak v 17. střelu Hospodky z bezprostřední blízkosti Ament pokryl.

Již v úvodním dějství se hrstka domácích příznivců pozastavila nad neuznaným gólem a stejně tak reagovala ve 22. minutě na rozpažení sudího Kukeně. Ve 26. se konečně Chrudimští dočkali: v 25:21 při přečíslení Flaška (Kolín, Doubravský) 1:0 a o 23 vteřin později Robert Formánek vedení pojistil – 2:0. A pak přišla tři „zajímavá“ vyloučení domácích hráčů, při kterých se Chotěboř dostala znovu do hry. 29. Šulc a 31. Ptáček srovnali na 2:2. Ve 36. se znovu vyznamenal Ament, který uspěl proti ujíždějícímu Finkovi.

V závěrečném dějství si již sudí Kukeně vzal na oba týmy stejný metr, útok střídal útok, šance naopak šanci. Ve 49. šli domácí znovu do vedení po góle Kolína (Solil, Schweinfurter), ale o minutu později Fink vyrovnal. Větší vůli po vítězství prokázali svěřenci trenérů Petra Řezníčka a Jiřího Dundáčka, kteří v 58. a 59. minutě brankami Závodníka (Langr) a Schweinfurtera upravili na konečných 5:3. Po oddechovém čase Chotěboře v čase 58:45 hosté hráli bez brankáře, ale Chrudimští již soupeři korekci výsledku nepovolili. Toto vítězství je již třetí za sebou.

Chrudim B: Ament – Solil, Z. Formánek, Doubravský, Vágner, Novotný, Šlemenda, Hamsa – Flaška, Schweinfurter, Kolín – Novák, R. Formánek, Fousek – Dvořák, Langr, Závodník – Bakrlík, Bukač, Vrabec.

HC Choceň – HC Hlinsko 6:4 (3:3, 0:0, 3:1).
První branka utkání padla již ve 32. vteřině, když Lukáč založil rychlý protiútok Kavalír projel po pravém křídle a blafákem otevřel skóre 0:1. Po následném protiútoku dostali domácí možnost zahrávat přesilovku a od modré čáry srovnali na 1:1. Hlinečtí však rovněž dokázali využít přesilovku, v 6. minutě upravil Lukáč na 1:2. Když následně Tulis prostřelil Dundáčka z bezprostřední blízkosti, tak jej vyhnal z branky. Do konce třetiny se podařilo Chocni dvěma góly srovnat na 3:3.

Střední třetina byla soubojem v oslabeních a přesilovkách. Domácí tlačili co mohli, ale Hlinečtí dobře bránili a hráli s velkým nasazením, i proto zůstal stav nezměněn až do druhé sirény.

Ve třetí třetině při týmu z Vysočiny již nestálo potřebné štěstí. Ve 41. minutě Kavalír kličkou obešel obránce a jeho střelu domácí gólman vychytal semaforem. Platilo nedáš – dostaneš a z následné akce ujel Procházka, rychle objel Spala a upravil na 4:3. Domácí následně zvýšili tlak a Saifr bravurně likvidoval jejich pokusy. Nestačil však na tvrdou střelu nad lapačku z kruhů v 57. minutě – 5:3. Krátce poté Choceň přidala šestý gól po závaru a Lukáč stačil dělovkou od modré už jen korigovat na konečných 6:4. Hlinsko: Saifr, Gregor – P. Kavalír, Lukáč, Mlateček, Tulis, Michal Sláma, Ročárek, Spal, Vepřovský, Martin Sláma, Hudec.

Krajský hokejový přebor

HC Skuteč – Lokomotiva Česká Třebová 10:5 (2:1, 3:2, 5:2). Ve Skutči se opět sešel plný dům. A na hokeji to bylo znát. Krásný pohledný hokej plný gólů. Přišla i Musilova babička, která týmu napekla štrůdl s oříšky. V první třetině se Skuteč ujala vedení, první gól vstřelila druhá lajna (Musil, Turčáni, Souček, Starý, Nevečeřal). Při přesilové hře se dalšího gólu opět ujmula druhá lajna a Turčáni zařídil vedení 2:1.

Ve druhé třetině po vzorně vyhrané buly střílel Hladík a bylo vyrovnáno 3:3. Po krásné nahrávce se poprvé trefil nový hráč v sestavě (Lukáš Vlasák). Důraz Turčániho před bránou znamenal další gól. Do kabin se šlo za stavu 5:3.

Třetí třetinu otevřel gólem přes celé hřiště a potěšil oko diváka Musil. Druhá hvězda večera (Vlasák) zkoušela napodobit první hvězdu Musila. Stav utkání 7: 4. O osmý gól se postaral Souček, po geniální přihrávce prostřelil golmana. Turčániho si krásně našel Nevečeřal a ten měl jednoduchý úkol. Stav utkání 9:4. Poslední desátý gól (za basu) střílel mladý junior v sestavě Hladík. Hokeji nepomohl pouze 10minutový trest hráče s číslem 55 Petra Zoulíka. Ale na druhou stranu bezchybný výkon podal golman Karel Kukla zvaný „Božský Kája“.