Chrudim – Č. Třebová 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Branky: Kišš 2, Polák, Dobiáš – Fúzik. V souboji chrudimské orlice s českotřebovskými „Kohouty" se na branku čekalo až do závěru první třetiny, kdy se prosadil hostující Fúzik. Druhá třetina patřila domácím, kteří se brankami Poláka, Kišše a Dobiáše dostali do vedení. V poslední třetině už jen pojistil vedení svou druhou brankou v utkání Kišš. Čtvrtá Chrudim tak stáhla náskok na svého středečního soupeře a třetí Svtělou v tabulce na čtyři body.

Světlá n. S. – Hlinsko 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Branky: Doležal, Šíma, Štros – Dítě, Havel. Hlinsko zaskočilo domácího favorita, když se v 9. minutě trefil Dítě. A když přidal v 8. minutě druhé třetiny další branku Havel po nahrávce Sobotky, vypadalo to ve Světlé na senzaci. Pak ale domácí zabrali a stihli ještě do konce třetiny vyrovnat. Rozhodující branku střelil v polovině poslední třetiny Štros. Hlinsko okupuje 6. místo tabulky, o tři body za Litomyšlí.

Příští program našich zástupců – 27. kolo KLM Pardubicka, neděle 17. ledna, 17.00: Hlinsko – Moravská Třebová, Ledeč nad Sázavou. – Chrudim. 16. kolo KS Hradecka, neděle 17. ledna, 17.00: Skuteč – Třebechovice B.