Divize Jih

Eagles Chrudim – Outsiders Pardubice 11:5 (0:2, 4:2, 4:1, 3:0). Branky: Turčáni 3, D. Komárek 2, Kišš 2, Musil, Podaný, Pikhart a Kavalír 1 – Kubát a Bakrlík 2, Jeřábek 1. Zpočátku se zdálo, že se rodí překvapení. Orli ale od druhé čtvrtiny zabrali a nenechali nic náhodě.

Divize Východ

IHC Třebechovice – IHC Tuněchody 4:6 (1:2, 1:1, 2:0, 0:3). Branky: Knížek a Luňák 2 - Čáp a T. Půlpán 2, Šuvara a Šplíchal 1. Další překvapivá porážka loňského lídra se zrodila především v závěrečné čtvrtině.

NOVAcom Pardubice – Jezevci Pardubice 5:0 kontumačně. Hosté se nedostavili pro malý počet hráčů a následně nedošlo k dohodě o náhradním termínu.

SK IHC Pardubice – Greenbombardiers Pardubice 10:9 (3:0, 0:0, 4:1, 2:8 - 1:0). Branky: Horák 4, Matys 3, Z. Formánek, Dvořák, T. Langr 1 – Beránek 4, Závodník, Rákos, T. Chyba, Klemša a Rusiňák 1. Hosté vstřelili první branku až v 35. minutě, kdy snížili na 7:1 a vypadalo to na jednoznačnou záležitost. V poslední čtvrtině ale domácím docházely síly a úplně přestali hrát. Naopak Greens toho využili a dokázali několik vteřin před závěrečným hvizdem dokonce vyrovnat. Vítězství za dva body pro SK zajistil v samostatných nájezdech Matys.

Dynamo Pardubice – IHC Tuněchody 7:5 (0:1, 2:1, 3:1, 2:2). V dohrávce 7. kola drželi hosté s favoritem dlouho krok, ale na vítězství nakonec nedosáhli.

Dynamo Pardubice – NOVAcom Pardubice 13:2 (2:1, 2:1, 4:0, 5:0). Branky: Vlasák 5, Kolín 4, Palaščák 2, Urban a Novotný 1 - Lejsek a Kršák 1. V první polovině zápasu se oba celky jakoby oťukávaly. V druhých dvou čtvrtinách ale Dynamo přepnulo na nejvyšší otáčky a postavilo soupeře do role statistů.

Jezevci Pardubice – In–line team Skuteč 9:12 (3:1, 1:6, 2:3, 3:2). Branky Jezevců: Hrdlička a Lampach 2, Hofman, Petr, Vítek, Hlína a Fišera 1. Sestava a branky Skutče: Zlesák – Vinař, Vajmar a Dospěl po 3, Drobný, Prešek a Lenoch po 1, Špilar, Zoulík. Nástup do utkání patřil Jezevcům, ale ve druhé čtvrtině Skuteč obrátila a šla do vedení, které si udržovala až do závěrečné sirény.

Greensbombardiers Pardubice – IHC Třebechovice 11:6 (3:1, 1:1, 4:1, 3:3). Branky: Paleček a Beránek 3, Závodník 2, Rothanzl, Rusiňák a Chyba st. 1 - Knížek 3, Kudr, Chudý a Podzimek 1. „Zelení“ svého soupeře přehrávali a uštědřili mu překvapivě další porážku v soutěži.

Dynamo Pardubice – SK IHC Pardubice 6:9 (3:1, 2:2, 0:2, 1:4). Sestavy a branky – Dynamo: Drejsl – Kolín 2, D. Vacek 1, Vlasák 1, Andrejs 1, Urban 1, Novotný, Anděl, Vondráček, J. Vacek. SK IHC Pardubice: M. Bláha – Fárka 3, T. Langr 2, Matys 2, Dvořák 1, Lochman 1, Horák, Hejduk, Flaška, Feledík, Z. Formánek. Očekávaný prestižní duel prvního a druhého celku tabulky se stal především soubojem gólmanů. Ani hráči na obou stranách nezaostávali, bojovali, a tak byl k vidění kvalitní a technický hokej. Do 16. minuty se lépe dařilo domácím, kteří již vedli 5:2, protože SK mělo problém překonat doslova čarujícího Drejsla. Následně hosté smůlu prolomili a podpořeni výbornými zákroky Bláhy v brance v 33. minutě vyrovnali na 5:5. V 39. minutě byl již stav 5:8 a závěrečné minuty byly velmi dramatické. Dynamo snížilo na 6:8 a před koncem zápasu odvolalo brankaře, ale Lochman při power play pečetil do prázdné branky zasloužené vítězství hostí.

Další program: SO 5. 6. v 10.00 Greens – Jezevci (dohrávka), NE 6. 6. ve 14.15 Tuněchody - NOVAcom, v 16.00 Jezevci – Tuněchody, v 17.45 NOVAcom – Skuteč, v 19.30 Třebechovice - Dynamo, PO 7. 6. v 17.45 Greens - Dynamo (dohrávka), ÚT 8. 6. v 17.45 SK IHC Pardubice - NOVAcom, v 19.30 Jezevci - Greens, ČT 10. 6. v 17.45 Skuteč - Tuněchody, v 19.30 SH IHC Pardubice - Třebechovice.