Nejpřesnější tip na celkový počet branek na svůj kupon uvedla Michaela Cimflová z Dolní Rovně a právě její jméno tak bude zapsáno jako první do kroniky vítězů zimní soutěže. Od druhého kola mohou hráči tipovat na internetu na adrese www.pardubicky.denik.cz.

1. – 4. MÍSTO
PA0060 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 17 17
PA0058 Josef Svoboda, Pardubice 17 17
PA0053 Jakub Svoboda, Pardubice 17 17
PA0055 Jarmila Svobodová, Pardubice 17 17

5. – 15. MÍSTO
PA0051 Marek Balínek, Pardubice 14 14
PA0036 Miroslav Balínek, Pardubice 14 14
PA0063 Martina Cimflová, Dolní Roveň 14 14
PA0268 Roman Greguš ml., Litomyšl 14 14
PA0188 Aleš Hrubý, M. Třebová 14 14
PA0111 Markéta Komárková, Pardubice 14 14
PA0109 Hana Kužilková, Pardubice 14 14
PA0112 Petr Linha, Pardubice 14 14
PA0110 Milan Linha, Pardubice 14 14
PA0246 Monika Merglová, Litomyšl 14 14
PA0079 Michal Zahaluk, Pardubice 14 14

16. – 37. MÍSTO
PA0221 Josef Blažek, Hylváty 11 11
PA0068 Milan Cimfl, Dolní Roveň 11 11
PA0304 Pavel Drobný, Poříčí 11 11
PA0291 Pavel Hanuš, Slatiňany 11 11
PA0287 Hana Hanušová, Slatiňany 11 11
PA0150 Marie Hladká, Sebranice 11 11
PA0208 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 11 11
PA0205 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 11 11
PA0181 Luboš Komprda, M. Třebová 11 11
PA0092 Jiří Maštalíř, Pardubice 11 11
PA0204 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 11 11
PA0207 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 11 11
PA0247 Klára Merglová, Litomyšl 11 11
PA0232 Martina Novotná, Nedvězí 11 11
PA0187 Lukáš Pánik, Rychnov 11 11
PA0185 Marcel Pánik, Rychnov 11 11
PA0186 Gabriela Pániková, Rychnov 11 11
PA0320 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 11
PA0172 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 11
PA0265 Stanislav Štyndl, Čistá 11 11
PA0136 Roman Vaňásek, Holice 11 11
PA0259 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 11 11

38. – 86. MÍSTO
PA0152 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 8 8
PA0126 Martina Bendová, Slatiňany 8 8
PA0106 Nikola Červinková, Pardubice 8 8
PA0192 Iva Doležalová, Pardubice 8 8
PA0230 Jiří Drábek, Nedvězí 8 8
PA0236 Andrea Gibiecová, Polička 8 8
PA0266 Roman Greguš st., Litomyšl 8 8
PA0016 Karel Hamáček, Pardubice 8 8
PA0297 Roman Hanuš, Slatiňany 8 8
PA0086 Tomáš Havránek, Pardubice 8 8
PA0149 Ladislav Hladký, Sebranice 8 8
PA0154 Miroslav Honzák, Lozice 8 8
PA0292 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 8 8
PA0037 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 8 8
PA0028 Eva Hromádko, Chrast 8 8
PA0025 Honza Hromádko, Zaječice 8 8
PA0278 Tomáš Chládek, Tatenice 8 8
PA0279 Miroslav Chládek st., Tatenice 8 8
PA0100 Radek Ipser, Pardubice 8 8
PA0164 Josef Jelínek, Čankovice 8 8
PA0163 Jitka Jelínková, Čankovice 8 8
PA0234 Miroslav Jílek, Polička 8 8
PA0218 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 8 8
PA0194 Jana Kutinová, Pardubice 8 8
PA0019 Hana Machová, Pardubice 8 8
PA0125 Václav Moník, Staré Hradiště 8 8
PA0124 Marie Moníková, Staré Hradiště 8 8
PA0241 Zdeněk Novák, Litomyšl 8 8
PA0089 Vladimír Paďour st., Pardubice 8 8
PA0042 Marie Petrová ml., Brozany 8 8
PA0322 Jana Písková ml., Jaroměřice 8 8
PA0199 Pavel Provazník, Koldín 8 8
PA0189 František Přichystal, M. Třebová 8 8
PA0201 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 8 8
PA0293 Vladimír Smejkal, Pomezí 8 8
PA0161 Matyáš Solnička, Srní 8 8
PA0157 Marie Stará, Zaječice 8 8
PA0160 Jiří Starý, Bítovany 8 8
PA0059 Jiří Svoboda, Chrudim 8 8
PA0034 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 8 8
PA0310 Jan Šár, Chrast 8 8
PA0082 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 8 8
PA0084 Zdenka Šulcová, Pardubice 8 8
PA0176 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 8
PA0296 Jitka Vajsová, Polička 8 8
PA0323 Michal Valenta, Jaroměřice 8 8
PA0007 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 8
PA0008 Iveta Vančurová, Dolní Roveň 8 8
PA0276 Martin Zedník, Svitavy 8 8

87. – 185. MÍSTO
PA0240 Vladimír Bačík, Litomyšl 5 5
PA0021 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 5 5
PA0069 Rudolf Brokl, Chrudim 5 5
PA0307 Jaroslav Brůna, Bělá 5 5
PA0180 Josef Brychta, Kunčina 5 5
PA0300 Bohuslav Bulva, Bělá 5 5
PA0050 Mirek Buřič, Chrudim 5 5
PA0127 Zdena Čermáková, Skřivany 5 5
PA0011 Martin Dostál, Svítkov 5 5
PA0253 Ivan Dostál, Jarošov 5 5
PA0231 Karel Drábek, Nedvězí 5 5
PA0308 Miloš Drmola, Svitavy 5 5
PA0311 Josef Dvořák, Svitavy 5 5
PA0216 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 5
PA0046 Josef Fuksa, Tuněchody 5 5
PA0048 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 5
PA0045 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 5
PA0088 Zuzana Havránková, Pardubice 5 5
PA0139 Miroslav Henžlík, Pardubice 5 5
PA0151 Ladislav Hladký ml., Sebranice 5 5
PA0324 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 5
PA0206 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 5
PA0024 René Hromádko, Zaječice 5 5
PA0027 Jan Hromádko, Chrast 5 5
PA0251 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 5
PA0114 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště 5 5
PA0277 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 5
PA0280 Lenka Chládková, Tatenice 5 5
PA0099 Laďka Chmelenská, Pardubice 5 5
PA0255 Jaroslav Jirout, Litomyšl 5 5
PA0020 Pavel Kalhous, Pardubice 5 5
PA0105 František Kaplan, Moravany 5 5
PA0148 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 5 5
PA0219 Michal Kolář, Ústí n. O. 5 5
PA0143 Monika Koťarová, Praha 10 5 5
PA0316 Hana Koutná, Jaroměřice 5 5
PA0315 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 5
PA0309 Gustav Kovář, Vítějeves 5 5
PA0107 Pavel Krampera, Pardubice 5 5
PA0065 Jiří Marek, Pardubice 5 5
PA0077 Radoslava Marková, Pardubice 5 5
PA0047 Martin Mašata, Tuněchody 5 5
PA0129 Mikuláš Matějka, Svítkov 5 5
PA0244 Miloš Mergl, Litomyšl 5 5
PA0245 Josef Mergl, Litomyšl 5 5
PA0017 Jiří Michek, Pardubice 5 5
PA0184 Stanislav Mixán, Boršov 5 5
PA0040 Miloš Moravec, Slatiňany 5 5
PA0054 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 5
PA0242 Josef Novák, Litomyšl 5 5
PA0233 Michal Novotný, Nedvězí 5 5
PA0091 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 5
PA0090 Marie Paďourová, Pardubice 5 5
PA0228 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 5 5
PA0212 Radek Pešek, Libchavy 5 5
PA0044 Jan Petr, Brozany 5 5
PA0056 Lucie B. Petrusová, Sobětuchy 5 5
PA0123 Kamil Plecháček, Sezemice 5 5
PA0122 Zuzka Plecháčková, Sezemice 5 5
PA0314 Josef Popelka, Polička 5 5
PA0133 Stanislava Popilková, Holice 5 5
PA0190 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 5
PA0223 František Prokop, Ostrov 5 5
PA0200 Tomáš Provazník, Koldín 5 5
PA0097 Tomáš Shejbal, Pardubice 5 5
PA0098 Milan Shejbal ml., Pardubice 5 5
PA0096 Milan Shejbal st., Pardubice 5 5
PA0281 Alena Slabá, Svitavy 5 5
PA0285 Anna Slabá, Svitavy 5 5
PA0289 Hanna Slabá, Svitavy 5 5
PA0031 Josef Slabý, Svítkov 5 5
PA0288 Dominik Slabý, Svitavy 5 5
PA0290 Petr Slabý, Svitavy 5 5
PA0284 Tomáš Slabý, Svitavy 5 5
PA0286 Ondřej Slabý, Svitavy 5 5
PA0283 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 5
PA0282 Pavel Slabý st., Svitavy 5 5
PA0015 Vojtěch Slavík, Moravany 5 5
PA0156 Martin Solnička, Srní 5 5
PA0159 Lenka Solničková, Srní 5 5
PA0158 Marie Stará, Bítovany 5 5
PA0162 Ladislav Starý, Zaječice 5 5
PA0033 Josef Svoboda, Slatiňany 5 5
PA0032 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 5
PA0312 Vladislava Šárová, Chrast 5 5
PA0173 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 5
PA0235 Martin Štusák, Jablonné n. O. 5 5
PA0083 Bohuslav Šulc st., Pardubice 5 5
PA0062 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 5
PA0066 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 5
PA0061 Ilona Tesárková, Tuněchody 5 5
PA0064 Petra Tesárková, Tuněchody 5 5
PA0067 Deniska Tesárková, Tuněchody 5 5
PA0171 Karel Tomšík, Hlinsko 5 5
PA0022 Libor Tuček, Slatiňany 5 5
PA0203 Jiří Turek, Koldín 5 5
PA0085 Josef Urbanec, Pardubice 5 5
PA0005 David Venzara, Pardubice 5 5
PA0198 Miroslav Záleský, Tisová 5 5

186. – 254. MÍSTO
PA0226 Miroslav Absolon, Žamberk 2 2
PA0262 Karel Beneš, Vidlatá Seč 2 2
PA0248 Marek Beneš, Trstěnice 2 2
PA0237 František Boštík, Poříčí 2 2
PA0238 Vít Boštík, Litomyšl 2 2
PA0115 Drahoš Daněk, Rychnov nad Kněžnou 2 2
PA0119 Ladislav Daněk, Pardubice 2 2
PA0213 Roman Diblík, Sopotnice 2 2
PA0193 Libor Doležal, Pardubice 2 2
PA0030 Pavel Drahý, Chrudim 2 2
PA0222 Jiří Držmíšek, Choceň 2 2
PA0191 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 2
PA0196 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 2 2
PA0087 Milan Havránek, Pardubice 2 2
PA0153 Hana Honzáková, Lozice 2 2
PA0071 Radka Horáková, Tuněchody 2 2
PA0026 Květa Hromádková, Zaječice 2 2
PA0250 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 2
PA0073 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 2
PA0128 Pavel Hypšman, Staré Hradiště 2 2
PA0078 David Chrobok, Hradec Králové 2 2
PA0256 Adam Jirout, Litomyšl 2 2
PA0179 Aťka Khýr, Staré Město 2 2
PA0177 Ladislav Khýr, Staré Město 2 2
PA0178 Alena Khýrová, Staré Město 2 2
PA0118 Matěj Košťál, Pardubice 2 2
PA0095 Jana Kratochvílová, Pardubice 2 2
PA0072 Karel Krejcar, Pardubice 2 2
PA0209 Oldřich Kubík, Choceň 2 2
PA0093 Vilma Látová, Pardubice 2 2
PA0274 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 2
PA0273 Luděk Marčík, Osík 2 2
PA0275 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 2
PA0195 Václav Maštalíř, Pardubice 2 2
PA0094 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 2
PA0102 Jiří Michek st., Pardubice 2 2
PA0018 Miloslava Michková, Pardubice 2 2
PA0039 Olga Moravcová, Slatiňany 2 2
PA0183 Miroslav Otevřel, Linhartice 2 2
PA0229 Marie Páchová, Jablonné n. O. 2 2
PA0303 Jaromír Patočka, Bělá 2 2
PA0305 Jaromír Patočka ml., Bělá 2 2
PA0211 Jiří Pešek, Libchavy 2 2
PA0057 Josef Petrus, Sobětuchy 2 2
PA0121 Miloš Plecháček ml., Sezemice 2 2
PA0135 Zbyněk Popilka, Holice 2 2
PA0080 Evžen Pospíšil, Srch 2 2
PA0301 Julius Premauer, Bystré 2 2
PA0217 Lukáš Sedlák, Ústí n. O. 2 2
PA0144 Andrea Sokolová, Pardubice 2 2
PA0049 František Starý, Skuteč 2 2
PA0029 Jan Šár ml., Skuteč 2 2
PA0271 Matěj Šilar, Jarošov 2 2
PA0272 Šimon Šilar, Jarošov 2 2
PA0252 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 2
PA0103 Tomáš Štěpánek, Moravany 2 2
PA0243 Karel Štorek, Cerekvice 2 2
PA0075 Robert Tesárek, Tuněchody 2 2
PA0318 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 2 2
PA0147 Lucie Topičová, Dolní Ředice 2 2
PA0202 Marie Turková, Koldín 2 2
PA0138 Jiří Valenta, Pardubice 2 2
PA0239 Pavel Vávra, Litomyšl 2 2
PA0009 Jaroslav Vodička, Pardubice 2 2
PA0260 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 2
PA0269 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 2
PA0270 Jana Zemanová, Jarošov 2 2
PA0006 René Živný, Pardubice 2 2
PA0116 Nikol Košťálová, Pardubice 0 0

255. – 301. MÍSTO
PA0074 Martin Cimfl, Břehy -1 -1
PA0076 Milan Cimfl, Břehy -1 -1
PA0214 Libor Diblík, Sopotnice -1 -1
PA0215 Josef Diblík, Sopotnice -1 -1
PA0012 Ladislava Dostálová, Svítkov -1 -1
PA0249 Jiří Frank, Trstěnice -1 -1
PA0267 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 -1
PA0197 Karel Halbrštát, Mistrovice -1 -1
PA0014 David Hamáček, Svítkov -1 -1
PA0295 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 -1
PA0294 Lucie Hanušová, Slatiňany -1 -1
PA0306 Jiří Hárych ml., Koclířov -1 -1
PA0225 Jiří Herynek, Rudoltice -1 -1
PA0313 Jiří Jílek, Opatov -1 -1
PA0264 Martin Kábrt, Vidlatá Seč -1 -1
PA0117 Jan Košťál, Pardubice -1 -1
PA0298 Karel Kuběna, Svitavy -1 -1
PA0224 Štěpánka Kubové, Rudoltice -1 -1
PA0168 Míra Kučera, Svratouch -1 -1
PA0166 Jana Kučerová, Svratouch -1 -1
PA0174 Petr Kumstát, Staré Město -1 -1
PA0175 Jana Kumstátová, Staré Město -1 -1
PA0326 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 -1
PA0220 Josef Martinec, Ústí n. O. -1 -1
PA0130 Vladan Matějka, Svítkov -1 -1
PA0108 Vladimír Mikan, Horní Roveň -1 -1
PA0120 Plecháček Miloš st., Sezemice -1 -1
PA0043 Marie Petrová st., Brozany -1 -1
PA0319 Milan Písek, Jaroměřice -1 -1
PA0321 Jana Písková st., Jaroměřice -1 -1
PA0325 Zdeněk Plšek, Jaroměřice -1 -1
PA0132 Milan Popilka, Holice -1 -1
PA0142 Renata Ptáčková, Pardubice -1 -1
PA0167 Jiří Rejda, Svratouch -1 -1
PA0141 Lumír Sokol st., Pardubice -1 -1
PA0104 Tereza Šimková, Moravany -1 -1
PA0004 Václav Šimr, Kostěnice -1 -1
PA0182 Bedřich Štefánek, M. Třebová -1 -1
PA0041 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 -1
PA0165 Ladislav Tlapák, Všeradov -1 -1
PA0145 František Topič, Dolní Ředice -1 -1
PA0327 Jaroslav Urban, Litomyšl -1 -1
PA0137 Alena Valentová, Pardubice -1 -1
PA0257 Adrian Vaněk, Litomyšl -1 -1
PA0210 Jiří Volf, Ústí n. O. -1 -1
PA0170 Míša Vyoralová, Svratouch -1 -1
PA0169 Romana Vyoralová, Svratouch -1 -1

302. – 327. MÍSTO
PA0227 Miroslav Absolon st., Žamberk -4 -4
PA0081 Ladislav Bezdíček, Pardubice -4 -4
PA0302 Zdeněk Drobný, Poříčí -4 -4
PA0254 Zdeněk Jirout, Litomyšl -4 -4
PA0113 Aleš Komárek, Pardubice -4 -4
PA0023 Miloslav Kopecký, Rozhovice -4 -4
PA0070 Jana Krejcarová, Pardubice -4 -4
PA0010 Jiří Mládek, Pardubice -4 -4
PA0317 Jan Pazdírek, Jaroměřice -4 -4
PA0134 Vít Popilka, Holice -4 -4
PA0299 Jaroslava Premauerová, Bystré -4 -4
PA0131 Ventil Slavík, Moravany -4 -4
PA0140 Lumír Sokol ml., Pardubice -4 -4
PA0155 Ladislav Starý ml., Zaječice -4 -4
PA0101 Ladislav Synek, Pardubice -4 -4
PA0001 Pavel Šimek, Dašice -4 -4
PA0013 Martin Šimek, Dašice -4 -4
PA0035 Pavel Váňa, Slatiňany -4 -4
PA0002 Jiří Vavřín, Pardubice -4 -4
PA0052 Mirek Vokál, Perálec -4 -4
PA0261 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -4 -4
PA0003 Josef Štěrba, Pardubice -7 -7
PA0146 Miloslava Topičová, Dolní Ředice -7 -7
PA0258 Daniel Vaněk, Litomyšl -7 -7
PA0263 Jitka Benešová, Vidlatá Seč -10 -10
PA0038 Denisa Táborská, Slatiňany -10 -10