Přišlo to tak rychle, že to málokdo čekal. Pardubičtí hokejisté si poradili se svým čtvrtfinálovým soupeřem v nejkratším možném termínu a zlínské „Ševce“ vypráskali 4:0 na zápasy! Eaton tak dal vzpomenout na finále z roku 2005, po kterém tehdy Hejduk, Bulis, Hemský, Průcha a spol. slavili mistrovský titul. I tehdy Pardubice porazily Zlín ve čtyřech zápasech po sobě.

Nynější série se odehrála tak rychle, že zatím nikdo neví, kdo bude semifinálovým soupeřem Pardubic, a také zahájí–li vůbec Eaton zápasy doma, nebo na ledě soupeře, a hlavně který den. „Z tohoto důvodu zveřejní pardubický hokejový klub až v příštích dnech informace o předprodeji vstupenek na semifinále play off České pojišťovny,“ uvádí oficiální klubový web na svých stránkách. Semifinále každopádně začíná v sobotu 19. března.

Lidé mohou posílat své vzkazy

Tradičně skvělí byli pardubičtí fanoušci, kterých během čtyřiadvaceti hodin dorazilo do ČEZ Areny přes dvacet tisíc! V úterním postupovém utkání navíc hokejisté několik posledních minut dohrávali před stojícími diváky!

Zcela zaplněná hala se dá očekávat také při semifinále. Ceny lístků však klub zatím zveřejnit nechce. „Zatím jsme to nijak zvlášť neřešili. Lze ale předpokládat, že budou dražší. Přeci jen se jedná o semifinále extraligy,“ řekl našemu Deníku obchodní manažer klubu HC Eaton Pardubice Ondřej Šebek.
Klubu již rovněž chodí povzbuzující maily a faxy, tak jak tomu bylo i v minulých úspěšných sezonách. „Lidé mohou posílat své vzkazy na faxové číslo 466 535 350,“ vyzývá fanoušky Ondřej Šebek.