„Začátek prodeje byl letos nasměrován na 26. června, kdy naši hokejisté změřili síly s místními futsalisty při exhibičním fotbalovém utkání na stadionu SK Chrudim. Od úterý 15. července se prodej přesouvá do Informačního centra na Resselovo náměstí v Chrudimi,“ informuje vedoucí mužstva HC Chrudim Daniel Palaščák. Vstupenky bude možné zakoupit rovněž v pokladně zimního stadionu vždy v době konání některého z přátelských utkání.

Fanouškům je k dispozici hned několik typů permanentek. Pro majitele vstupenek s rezervací míst je připraveno 54 sedaček s nejlepším výhledem na kluziště. Dospělí za tuto vstupenku zaplatí 1000 Kč, děti a důchodci ji mají za cenu poloviční. Permanentky bez rezervace míst lze pro dospělé pořídit v ceně 900 Kč, děti a důchodci je mají opět jen za polovinu.

Majitelům permanentek nejen že neunikne žádný domácí zápas HC Chrudim, čekají na ně i další výhody. Vstupenky umožní vstup na všechna přátelská utkání zdarma, v průběhu sezóny proběhne jejich slosování o hodnotnou cenu. Majitelé navíc obdrží dárek od HC Chrudim - hrnek a propisku s logem klubu. Ušetří i na samotném vstupném, protože v ceně permanentky je 23 utkání za cenu dvaceti, resp. osmnácti. Další výhodou jsou rezervovaná místa na play off . „Permanentní vstupenky jsou prozatimního charakteru. Při prvním mistrovském utkání, které odehrajeme v sobotu 13. září od 18 hodin s HC Kadaň, budou nahrazeny stálými celosezónními,“ doplňuje Daniel Palaščák.

(spa)