To však zahajuje vyřazovací boje s malým handikapem. Z důsledků termínové kolize s futsalovou kvalifikací MS musí na pět dnů opustit svůj zimní stadion a přestěhovat se do pardubické ČEZ Areny, kde krom třech tréninků sehraje i úvodní dva zápasy prvního kola play off.

V sobotu 1.3. a v ne děli 2.3. vždy od 17 hodin se tu střetne buď s Mělníkem nebo Sokolovem (záleží na včerejším posledním kole nadstavby, které mají Chrudimští předehráno).

Vedení chrudimského týmu je si vědomo závazku vůči fanouškům, kteří kvůli hokeji musí opustit pohodlí města, ve kterém bydlí a bude se všemožně snažit, aby příliš neutrpěli a naopak si i z nedalekých Pardubice přinesli bohaté a nejen hokejové zážitky. Proto pro ně připravili řadu výhod a lákavých cen.

 


1) Klub zajistí pro zájemce bezplatnou dopravu na oba zápasy tam a zpět (pouze pro přihlášené) - na webu . www.hc-chrudim.cz nebo telefonicky na čísle 777 17 164
- vyplněním kolonek v letáčku, který bude rozdáván na chrudimském zimním stadionu na zápasech FIFA Futsal World Cup qualification a při pátečním extraligovém zápase HC Moeller Pardubice, přičemž sběrná místa budou u vstupu do zimního stadionu Chrudim během zápasů kvalifikace na mistrovství světa ve futsale.
Uzávěrka přihlášek je v pátek 29. 2. ve 21 hodin. Potvrzení rezervace a přesné instrukce by přišly na zvolený kontakt (upřednostňuje se email). Odjezd je předběžně naplánován z autobusového nádraží v Chrudimi. Přesný čas bude upřesněn.

2) Členové fanclubu HC Chrudim stejně jako jejich pardubičtí kolegové z Fanclubu Moelleru Pardubice mají na oba zápasy volný vstup.

3) Majitelé permanentních vstupenek HC Chrudim získávají od klubu dárek v podobě volného vstupu.

4) Divácké soutěže o lákavé ceny. V sobotu 1. 3. to budou dárky od HC Chrudim (šály, čepice, kalendáře), v neděli 2. 3. se budou losovat vstupenky o hlavní výhru - mobilní telefon Nokia od společnosti R Connect

5) V neděli akce FANDÍM SVÉMU KLUBU, BUDU MÍT FUTSAL ZA HUBIČKU (při prokázání vstupenky z 1. 3. nebo 2. 3. je vstupné na zápas ČR - Azerbájdžán za pouhý doplatek rozdílu, tj. muži 35 Kč a ženy 15 Kč).


V první řadě jde ale samozřejmě o hokej, o bezproblémové zvládnutí úvodních „domácích“ zápasů prvního kola a vytvoření dobré výchozí pozice k postupu do semifinále play off. HC Chrudim proto vyzývá všechny fanoušky klubu - přijďte povzbudit své hokejisty do jedné z nejmodernějších arén v České republice při důležitém vstupu do vyřazovacích bojů druhé ligy!

(rp)