V krajské hokejové lize juniorů měli místní hokejisté předehrané utkání 4. kola s Chocní, a tak se v rámci našeho regionu hrálo pouze derby ve Skutči. V pátém dějství si Hlinečtí připsali plný bodový zisk, stejně jako Chrudim v dalším derby se Skutčí.

Skuteč – Hlinsko 4:1 (1:0, 2:1, 1:0). Branky: Klusoň 2, Štursa, Brdička – Král. V tomto derby nastoupili domácí pouze se dvanácti hráči s odhodláním připsat si další bodový zisk, což se jim podařilo. Po gólech Klusoně a Štursy v polovině utkání Hlinečtí, ač nebyli v optimální sestavě (Ročárek, Suchý a R. Picek absolvovali ještě fotbal), stačili korigovat ve dvojnásobné přesilovce na 2:1. Hned v následující minutě po sólu Brdičky vedla Skuteč znovu o dva góly a v nástupu do závěrečného dějství upravil na konečných 4:1 Klusoň. Vyloučení: 41:43, z toho Brdička resp. Voda oba 5 + do konce utkání. Sestava vítězů: Němec (Herynek) – Kuřík, Brdička, Lichtenberg, D. Hladík – Klusoň, Nevole, Štursa – Hromádko, Opletal, Ročeň – Talácko, Kolář. Hlas z Hlinska: „Domácí tým měl herně mírně navrch, my však neproměňovaly brankové příležitosti, které mohly vývoj utkání zdramatizovat. Bojovnost a odhodlání na zkušenějšího soupeře nestačily.“

Hlinsko – Chotěboř 5:4 (3:1, 1:2, 1:1). Branky: Král 2, Picek Ročárek, Voda. Bojovný výkon svěřenců trenérů Minaříka a Gregora slavil zasloužený úspěch. Přesto nutno dodat, soupeř nepříjemně „kousal“, když dokázal snížit nejprve na 3:2 a v 58. minutě ještě na 5:4. V brance Hlinska si velmi dobře vedl Picek. Sestava vítězů: R. Picek – Voda, Kadlec, Martin a Matěj Němcovi, Makovský, Pavliš, Král., Vašek, Pražan, Andr, Volf, Ročárek, Suchý, A. Picek.

Chrudim – Skuteč 7:2 (1:0, 2:0, 4:2).
Branky: Holub 2, Slavík, Mlateček, Hrůza, Cvrček, Tesner – Kolář, Nevole. Domácí v plné síle se čtyřmi pětkami začali vlažně, vstřelili v úvodní části jediný gól, který ve druhé části pojistili vedením až na 3:0. čímž prakticky rozhodli o osudu tohoto derby. Až za stavu 6:0 přišli ke slovu Skutečští, kteří dvěma góly v početních výhodách upravili stav na 6:2. Poslední slovo měl domácí Tesner, jenž v poslední minutě dal výsledku konečnou podobu. Vyšší tresty pro Brychtu resp. Herynka (oba do konce utkání). Chrudim: Pokorný – Vích, Kleprlík, Tesner, Hrůza, Brychta, Švadlenka, Vršanský, Hudec – Seidler, Polák, Slavík – Vacek, Cvrček, Komárek – Holub, Mlateček, Blažek – Pospíšil, Brožek, Kněžour. Sestava Skutče stejná jako proti Hlinsku. Jiří Polák, trenér Chrudimě: „Po slabší úvodní části jsme se dostali zlepšenou hrou ve druhé třetině do tříbrankového vedení. V závěrečné části jsme dokázali zhodnotit ve svůj prospěch dvě přesilovky a tím rozhodnout. Škoda, že se v závěru utkání přestál hrát hokej, množily se šarvátky a vyloučení.“

Šesté kolo PÁ 5. 11.: Hlinsko – Chrudim (SK 19.30), Skuteč má volno. Sedmé kolo, SO 6. 11.: Chrudim – Chotěboř (17), Světlá – Skuteč (13), Hlinsko má volno.