HC Orli Chrudim – HC Amat Pardubice 3:0 (1:0, 2:0, 0:0). Branky: Zavoral, Čejgl, Králíček. Rozhodčí: Matěj Javůrek (sám). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Chrudimští šli cílevědomě za svým cílem, získat tři body. Přehrávali soupeře rychlostí, kombinací a již v sedmé minutě je uklidnil gól Zavorala. Hra Amatu zdaleka neodpovídala té, se kterou nedávno přehrál v pardubickém derby „závodku“ (13:4). V pardubické brance se letos poprvé objevil Dušan Salfický, který schytal řadu šancí, ale ani dalším dvěma střelám soupeře nestačil zabránit. Ve 28. minutě Čejgl a 36. minutě z přesilovky Králíček zajistili Orlům tříbrankové vedení, které se v závěrečném dějství již neměnilo.

HC Torpedo Pardubice – HC Jiskra Skuteč 14:10 (6:2, 4:3, 4:5). Branky: Paleček 5, Ondráček 3, Jiruška 3, Komárek 2, T. Tichý – Bureš 3, Kusý 2, Žák 2, M. Urban, Zoulík, Nevečeřel. Rozhodčí: Jiří a Matěj Javůrkové. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. Lídr tabulky sice otevřel skóre, poté ještě vyrovnal stav na 2:2, ale ve druhé desetiminutovce přišel drtivý úder Torpeda. Pardubičtí si zajistili dostatečný náskok a v dalším průběhu při gólových přestřelkách kupodivu drželi stále stav ve svůj prospěch. Nakonec tento duel skončil druhým nejvyšším počtem nastřílených gólů v tomto soutěžním ročníku. I přes první porážku zůstává Skuteč nadále v čele tabulky s tříbodovým náskokem.

HC Jezbořice – HC Sokol Česká Bělá 4:5 (1:2, 2:2, 1:1). Branky: Chmelař, Janovský, Kněžour, Vaníček – Klement 2, Brožek, Krejdl, Cinegr. Rozhodčí: Pošvář – M. Javůrek. Vyloučení: 9:7, navíc Malinský (J) 10 OT. Využití: 0:1. Rozhodující moment ve vyrovnaném utkání, kdy Jezbořice stále tahaly za kratší konec, přišel ve 41. minutě. Klement, autor prvního a pátého gólu České Bělé zajistil svému týmu dvoubrankové vedení, na které „domácí“ stačili v 50. minutě odpovědět gólem na konečných 4:5. K vyrovnání nepomohla Jezbořicím půlminutová power play. Ani tentokrát poražené nepodržel gólman.

11. Kostelec            8 0 0 1 7 25:57 1

Poslední letošní jedenácté kolo: Čankovice – Česká Bělá, Skuteč – Jezbořice, Amat – Torpedo, Kostelec – Orli Chrudim, Road Cafe – ZH Pardubice + dohrávka ZH Pardubice - Kostelec.