Předchozí utkání na litoměřickém ledě vúvodu zcela ovládli hráči HC Chrudim, když byl vdeváté minutě stav 3:0 pro hosty. Domácí však „nehodili flinty do žita“ a pokusili se oobrat.

Dvěma góly zdramatizovali celý duel. V45.minutě tak svítilo na ukazateli skóre již jen 2:3. V53.minutě však chrudimský Král hosty uklidnil, kdy po krásné individuální akci zvýšil vedení HC Chrudim na rozdíl dvou branek. Na stavu 2:4 se již nic nezměnilo a chrudimští si odvezli zLitoměřic 3body za vítězství.

HC Chrudim si vprolínací části soutěže vede dobře. Se skvělou bilancí šesti výher vzákladní hrací době a jedné výhry vprodloužení, vedou skupinu „střed“. Navíc vminulém utkání na ledě pražské Kobry uštědřili soupeři potupnou „desítku“.

Budeme svědky podobného střeleckého představení ivsobotu? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit a podpořte domácí borce vco největším počtu!!! Přijďte fandit svému městu… svému týmu… na Váš zimní stadion! SVámi to dokážeme!

Utkání HC Chrudim– HC Stadion Litoměřice začíná na zimním stadionu vChrudimi vsobotu 9.2.2008od 17hodin.

Fanoušci vdresu HC CHRUDIM mají na zápas volný vstup. Tři vylosovaní šťastlivci se stanou majiteli cen zFAN SHOPU (slosovatelné vstupenky)… Vsobotu bude mít také premiéru kalendář HC Chrudim pro rok 2008, který lze zakoupit na pokladně zimního stadionu, stejně jako jiné suvenýry (kšiltovky, šály apod.). Aby toho nebylo málo, každý příchozí opět obdrží sobotní výtisk Chrudimského deníku!