I. třída
HC Tuněchody – HC Jokerit Skuteč 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Branky: Šplíchal 3. Rozhodčí: Starý – Hrouzek. Vyloučení: 5:7. Tuněchodští se už zčásti uzdravili a vybojovali už druhé tříbodové vítězství díky úspěšnému střelci hattricku, Vladimíru Šplíchalovi.
AHC Čankovice – HC Vysmátý zmije Pardubice 5:4 (3:1, 1:3, 1:0). Branky: Jeřábek 2, Hájek, Meduna, Kopecký – Voleksý 2, Nekola, Závišek. Rozhodčí: R. Budinský – Kleprlík. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Oslabení: 0:1. Na začátku 18. minuty byl stav 3:0, pak však gólem do šatny a v oslebení Nekola snížil, což byl povedl pro Pardubické ve II. třetině, kteří vyrovnali na 3:3 a v závěru této části na 4:4. Když už se zdálo, že o vítězi rozhodnou trestná střílení, překvapil v čase 58:31 Jeřábek brankáře Kosinu a o dělbě bodů bylo rozhodnuto.
HC Sokol Česká Bělá – HC Holomci Jezbořice 7:4 (3:2, 2:1, 2:1). Branky: Bílek 3, Dipold 2, Musílek, Košmíder – R. Malínský, Pekárek, Meduna, Janovský. Rozhodčí: Říha – Havel. Vyloučení: 11:14. Českobělští udělali rázný krok k zisku třem bodům v úvodní desetiminutovce, po které vedli 3:0. Soupeř sice dokázal snížit na 3:2, avšak v dalším průběhu i přes vyrovnanou partii měli lepší koncovku „horalové“, kteří zvýšili až na 6:3 a dotáhli zápas do úspěšného konce.
TJ Sokol Rozsochatec – Stars Hlinsko B 3:5 (3:2, 0:2, 0:1). Branky: Lorenc, Beránek, Černý – Havlíček, Kopecký, Havel, Sodomka, Tichý. Rozhodčí: Vepřovský. Vyloučení: 6:2 + Tomáš Brzek (R) 10 OT. Ve 14. minutě byl stav 3:0, ale Stars v závěru první části snížily na rozdíl jedné branky. V dalším průběhu už stířleli jen Hlinečtí.
HC Želvy Chrudim – HC Torpedo Pardubice 3:2 (0:0, 0:0, 3:2). Branky: Srnka, Linek, Kusý – Goláň, Kmošek. Rozhodčí: Slabý – Kleprlík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Souboj o čelo tabulky byl po dvě třetiny bitvou o střední pásmo, brankáři Kropáček resp. Matoušek drželi čistá konta. Želvy využily v zahajovací minutě závěrečné třetině přesilovku, soupeř odpověděl, ale vzápětí to bylo opět pro domácí 2:1. V 56. nejprve Kmošek vyrovnal a v téže minutě Kusý připojil vítěznou trefu, takže nájezdy, ke kterým se schylovalo, odpadly.
II. třída

HC Zaječice – Dynamo Rosice 4:8 (2:1, 2:7, 0:0). Branky: Podaný 2, D. Pejcha, Zb. Pejcha – Brázda, M. Novotný po 2, J. Vrabec, Hansl, Dostál, A. Novotný. Rozhodčí: Slabý – Hudec. Vyloučení: 8:9 + Zahálka (Ros.) 10 OT. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. O výsledku rozhodlo Dynamo sedmi brankami v prostřední dvacetiminutovce.

HC Jiskra Skuteč – HC TPS „B“ 11:3 (4:1, 4:1, 3:1). Branky: Kusý 4, Prešek 2, Vinař, Klusoň, R. Janoušek, Vajmar, Pitra – Peřina 2, Žďánský. Rozhodčí: Hrouzek – Zahálka. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Oslabení: 3:0. Hosté se již ve druhé minutě ujali vedení, Jiskra za pět minut vyrovnala a od té doby zvyšovala svůj náskok. Ve slušně hraném utkání se prosadil střelecky Kusý. Hostující Peřina neproměnil trestné střílení.

HC Telmont Chrudim – HC Amat Pardubice 10:11 SN (3:3, 3:2, 4:5 – 0:1). Branky: Zavoral 3, Mašík 2, Šikl, Polák, Dundáček, Štrup, Sedláček – Pravec 6, Píša 2 (první a poslední gól z nájezdu), Paar, Pozdník, Řípa. Rozhodčí: Rulíček – Slabý. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Oslabení: 0:2. Sled branek: 3:0, 3:5, 7:5, 7:8, 8:8, 8:10, 10:10. Zajímavé a dramatické utkání dvou špičkových tým této tabulky. Samostatné nájezdy jsou loterií, domácí Machata, Mašík, ani Zavoral brankáře Rolečka nedokázali překonat, a tak stačil exligovému Píšovi hned první nájezd, když po něm Pravec také na Straku nevyzrál.

HC SDH Kostelec – HC Wignes Pardubice 7:2 (2:1, 1:0, 4:1). Branky: Studnička 2, Pražák, Kotajný, Tlapák, Sokol, Pokrývka – Petr, Jan Slouka. Rozhodčí: Říha – Kadlec. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Výhra Kosteleckých je zasloužená, byli po celé utkání lepším týmem.

ZH Pardubice – HC TPS „A“ 4:3 (1:2, 1:0, 2:1).
Branky: Martinec, K. Musil, Hlaváček, Verner – Víšek, Dynter, Jelínek. Rozhodčí: Javůrek – Starý. Vyloučení:2:6. Hosté nepodepsali zápis a nepřevazli si registrační průkazy.

Výsledky předehrávaných utkání do tabulky nezapočítáváme! Jedná se o zápas Wignes – ZH 3:5 (sedmé kolo) a Jiskra Skuteč – Devils 12:4 (osmé kolo). K nim se vrátíme vždy v patřičném kole.