Po třech úvodních remízách nasledovaly dvě výhry a jediná porážka přišla až ve finále.

HC CHRUDIM - HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 3:3 ( 2:0, 1:3)

Branky: Stupavský, Štěpánek, Osmík.

Do utkání Východočeši nastupovali s odhodláním uhrát proti silnému soupeři co nejpřijatelnější výsledek. Začátek se jim vydařil nad očekávání, když již v 5. minutě vedli o dva góly. Tento stav vydržel celou první patnáctiminutovku. Liberec byl hokejovějším týmem, postupně vyrovnal a vzápětí se ujal vedení. Chrudimáci se však nevzdali a pět minut před koncem po závaru před brankou soupeře se jim podařilo vyrovnat. Navíc těsně před koncem se dostal do samostatného nájezdu Ondra Polák, bohužel těsně minul branku.

HC CHRUDIM - LEJONET LANDSKRONA (Švédsko) 2:2 ( 1:1, 1:1 )

Branky: Bohuněk 2.

V tomto utkání byla Chrudim o něco lepším týmem, bohužel doplatila na špatnou koncovku. Soupeř dvakrát vedl, ale našemu týmu se podařilo vždy vyrovnat.

HC CHRUDIM - ÄLTA TIGERS IF (Švédsko) 3:3 (1:3, 2:0)

Branky: Bohuněk 2, O. Polák

Velmi dobře bruslící a důrazný soupeř se ujal vedení, Chrudimským se sice podařilo vyrovnat, ale do kabin odcházeli s dvoubrankovým mankem. Po přestávce se o něco zlepšili a zaslouženě vyrovnali. Tři vteřiny před koncem se vhazovalo v útočném pásmu a Chrudim vstřelila gól, který rozhodčí uznal. Zápas předtím neukončila siréna (byla v poruše) ani nikdo z rozhodčích. Po protestech soupeře vzal sudí rozhodnutí zpět a branku neuznal. Co to provedlo s chrudimskými kluky, si jistě každý dovede představit. Nejdříve obrovská radost a potom ještě větší zklamání. Branka padla zřejmě po čase, ale tato situace se dala jistě vyřešit lepším způsobem.

HC CHRUDIM - HC ROUDNICE 5:3 (4:0, 1:3)

Branky: Zeman, Stupavský, J. Polák, O. Polák, Bohuněk.

Tento soupeř nebyl pro Východočechy neznámý, neboť na něj narazili na turnaji v Chocni. Nechtěli jej podcenit, protože potřebovali vyhrát. Dva body by jim zajistili play off a lepší výchozí postavení. Rychle získali náskok 4:0 a pak si potřebný zisk bodů již pohlídali.

HC CHRUDIM - HC MOST 5:1 (4:1, 1:0).

Branky: Buhuněk 2, Osmík, Pavelka, O. Polák.

Na dalšího soupeře měli Chrudimáci opět velkou motivaci. A nástup měli znovu raketový. Již v první minutě se ujali vedení a náskok rychle narostl na 4:0. Čtyřgólový náskok si již pohlídali, což jim zajistilo druhou příčku ve skupině.

HC CHRUDIM - HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1:4 (0:3, 1:1).

Branka: O. Polák.

Ve finále čekal Chrudimské opět silný tým Bílých tygrů. Ti využili dvou chyb obrany a když přidali třetí gól, bylo zřejmě, že dohnat takovou ztrátu bude pro Východočechy nad jejich síly. To se nakonec potvrdilo a porážku chlapci obrečeli. Přesto druhé místo v takto obsazeném turnaji je velkým úspěchem a všem patří dík za výbornou reprezentaci chrudimského hokeje.

O ten se zasloužili: Peřina, Cvrček –Burkoň, Jiruška, Kubelka, Machač, Marek, Pilař, Zeman – Osmík, Kmoníček, J. Polák, Štěpánek, Gabriel, Stupavský Bohuněk, Pavelka, O. Polák, Šídlo. (Jaromír Doležal)