Jaký byl zápas v Porubě z vašeho pohledu?
Vyšel nám velmi dobře začátek utkání, když jsme v šesté minutě vedli již o dva góly. To se pak vždycky hraje lépe. Soupeř sice zanedlouho snížil, ale víc jsme mu nepovolili. Postupně jsme se přizpůsobili jeho tempu, byl to takový zápas s menším nasazením, chyběla mu také lepší divácká kulisa, kterou necelých pět stovek příznivců nevytvořilo. Na úroveň zápasu si po čase nikdo nevzpomene, důležité je, že jsme získali tři body a oplatili soupeři domácí porážku 1:3.

Pátá příčka po základní části je asi více, než čekala většina fanoušků a možná i vy. Takže jste coby kapitán týmu spokojen?
Před sezonou jsme si říkali, že se pokusíme hrát v klidném středu tabulky, takže současné umístění je určitě nad plán a je to paráda.

Co říkáte složení soupeřů v nadstavbové části sudá – lichá? Začínáte zrovna v Olomouci, kde se vám nedařilo a prohráli jste 1:5…
Před závěrem základní části jsme nijak nespekulovali nad možným výběrem soupeřů pro nadstavbu. Myslím, že je vcelku jedno, na koho narazíme. V dosavadním průběhu soutěže jsme se přesvědčili, že se dá hrát prakticky s každým a bude záležet jenom na nás, jak zodpovědně k jednotlivým zápasům přistoupíme. A že začínáme zrovna s Olomoucí? Doufám, že na Hané předvedeme lepší výkon než minule a že se to odrazí i na lepším výsledku. Jinak si myslím, že Olomouc má kvalitní mužstvo a divím se, že je zatím až na 12. příčce.

Díky za rozhovor a ať máte i po nadstavbové části důvod ke spokojenosti!