Skuteč - Chotěboř 3:4 PP (1:1, 2:0, 0:2 0:1)

Branky: 1. Pražan, 30. Zoulík, 36. Vařejčko 5. D. Činčila, 45. a 65. Š. Činčila, 51. Klement.

Skutečští se ujali vedení již v 55. vteřině zápasu zásluhou Pražana, ale hosté odpověděli v 5. minutě po sporné situaci, kdy domácí reklamovali špatné vhazování. V polovině střetnutí šli Skutečští opět do vedení brankou Zoulíka a ve 36. minutě dokonce navýšil skóre na 3:1 Vařejčko. Jenže v poslední dvacetiminutovce se dvakrát prosadili hosté a zápas šel do prodloužení. V něm byli úspěšnější hosté, když v čase 64:20 z brejkové situace překonal gólmana Dostála Š. Činčila.

Sestava HC Skuteč: Dostál M. Barták, Bouška, Bureš, Cimburek, Javůrek, Kryl, Lenoch, Pražan, Sahula, Síla, Vařejčko, Zoulík, Žák.

Tabulka

1. Chotěboř 11 9 1 0 1 61: 29 29

2. Skuteč 11 7 0 1 3 50: 37 22

3. Světlá n.S. 12 3 2 0 7 39: 50 13

4. Pelhřimov 10 2 0 1 7 46: 47 7

5. Hlinsko 10 2 0 1 7 23: 59 7

Tento víkend mají zase volno Skutečští. Hlinsko pak hostí v neděli 7. prosince od 9:00 hodin v souboji o poslední místo tabulky Pelhřimov. (rp)