První utkání zástupci chrudimského okresu vyhráli a na vítězné vlně pokračovali i tentokrát, když zajížděli na let do Třebechovic pod Orebem.

Třebechovice p/O – Skuteč 2:8 (1:1, 0:3, 1:4)


Branky: 7:56 Merka, 42:36 Tuček – 18:29 Kusý (Hladík), 28:15 Ligr (Zoulík), 38:25 Hladík (Nevole, Bureš), 38:45 Pražan (Tomin, Klusoň), 42:13 Herynek (Zoulík), 50:07 Zoulík (Klusoň, Bureš), 53:27 Hladík (Kusý), 54:24 Hladík.
 Vyloučení: 12:7 navíc OT Kouba (Třebechovice) 
Využití :0:2. V oslabení: 0:1
Rozhodčí: Pahulák – Mertlík, Sehnal.

Skuteč tentokrát nezačala vůbec dobře a domácí byli po většinu první části lepším celkem. Sice se hned ve čtvrté minutě dostal do brejku Nevole, ale skórovat se mu nepodařilo. To domácí Merka v osmé minutě skutečského Herynka prostřelil a Třebechovice se po zásluze ujali vedení 1:0.
Vyrovnat hru i skóre se hostům podařilo až ke konci třetiny, když Kusý, po přihrávce Hladíka, vymetl šibenici domácí branky.

Druhá třetina už byla ze strany Skutče mnohem lepší. Ve 29. minutě se protáhl šikovně Zoulík, předložil Ligrovi a hosté se ujali vedení 2:1. Zápas se definitivně zlomil ve prospěch hostů v závěru třetiny. Ve 39. minutě se po přihrávkách Bureše a Nevole prosadil při přesilovce Hladík – 1:3.

Navíc po dvaceti vteřinách našel Klusoň Tomina, ten sice brankáře pěknou střelou nepřekonal, ale Pražan už puk do branky dokázal dopravit – 1:4.
Když ve 43. minutě protlačil puk, po střele Zoulíka, do domácí sítě skrze brankáře Herynek. Vypadalo to už na pohodové dohrání zápasu.

Jenže domácí hned na to vyšachovali Skutečské a do prázdné snížil Tuček.

Uklidnění na skutečské hokejky přinesla další přesilová hra, z které vstřelil branku Zoulík. Ten si chladnokrevně počkal až se domácí gólman „rozplácne" na ledě a poté do odkryté branky navyšoval už na 2:6.

Do konce zápasu se prosadil ještě dvakrát Hladík. Nejprve v 54. minutě střílel po přihrávce Kusého a poté ještě pět minut před koncem po samostatné akci při oslabení dokonal hattrick.

Vysoké vítězství by nemělo tým ukolébat, neboť k dobrému výkonu měli hráči ještě daleko. Bodově se tentokrát dařilo Hladíkovi 3+1 a Zoulíkovi 2+1.

Sestava Skutče: A. Herynek – Hladík, Nevole, Kusý – Netolický, Bureš – Pražan, Klusoň, Tomin – Škop, Pešek – Zoulík, Herynek, Ligr.