Jihlava – Chrudim 3:5

První třetina přípravného duelu přinesla spíše vzájemné oťukávání než líbivý hokej. Jedinou vážnější příležitost si vypracovali už ve druhé minutě hosté, ale Polák trefil z prostoru mezi kruhy pouze břevno. Branky začaly padat až ve druhé třetině, a to hlavně do domácí svatyně. Nejprve se prosadil ve 25. minutě v přesilovce Stavenský, který navíc o dvě a půl minuty později přesně zakončil i akci dvou na jednoho – 0:2. Dukle se sice povedlo zkorigovat zásluhou Jonáše, ale ve 34. minutě zblízka vrátil Chrudimi dvoubrankové vedení Polák – 1:3. O tři minuty později zase snížil na jednobrankový rozdíl Man, ale ten vydržel pouhých sedmatřicet sekund, když se znovu prosadil agilně hrající Polák – 2:4. Také gólový účet závěrečné dvacetiminutovky otevřeli Východočeši. Ve 46. minutě dostal Pospíšil ideální nahrávku od Poláka a střelou z první překonal Vajnera popáté. O minutu později dostali domácí výhodu přesilové hry pět na tři, v níž po ukázkové kombinaci upravil Rytnauer na konečných 3:5.

Fakta – branky a nahrávky: 29. Jonáš, 37. Man, 47. Rytnauer (Bakus, Ficenc) – 25. Stavenský (Martinec), 27. Stavenský (Šeda), 34. Polák (Suchý), 38. Polák (Zohorna, Pospíšil), 46. Pospíšil (Polák). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváků: 316. Třetiny: 0:0, 2:4, 1:1. Sestava HC Chrudim: Němec – Toužimský, Kolář, Vyskočil, Kuncl, Suchý, Daňo, Doseděl, Šafařík – Stavenský, Martinec, Šeda – Valko, Král, Žák – Polák, Pohorna, Pospíšil – Buchal, Beránek, Bělohlávek.