V záplavě výsledků hokejové mládeže z uplynulého kola určitě nejvíce vyčnívá porážka starších žáků Chrudimi od poslední Ledče, která se tím dočkala vůbec první letošní výhry. V táboře hostí si naopak všichni přejí, ať už je zpackané sezony konec. Dvakrát vysoce také prohráli mladší žáci Hlinska. Naopak strůjcem vítězství mladších žáků Skutče v České Třebové byla se čtyřmi brankami Tereza Topolská.

ST. ŽÁCI: Světlá/Ledeč – Chrudim 3:2 (0:2, 2:0, 1:0). Branky hostů: Nepivoda, Šikl. Proti poslednímu týmu tabulky začali Chrudimští dobře a za 20 minut vedli o dvě branky. Jenže ve druhé části domácí srovnali a v poslední dokonce strhli výhru na svou stranu. Chrudim: Bohuněk - Kubelka, Javůrek, Slabý, Nevečeřal - Novotný, Gabriel, Brázda - Brož, Kmoníček, Pavelka - Nepivoda, Šikl.
Skuteč – Polička 4:7 (2:3, 1:1, 1:3). Branky domácích: Vomáčka 2, Veverka, Javůrek. Skutečští podali solidní výkon a dvě třetiny dokázali držet s favoritem krok. V té poslední ale potrestala Polička chyby domácích. Skuteč: Nešpor - Novotný, Veverka, Lenoch, Pražan, Jankovský, M. Zoulík, Topolská, Javůrek, Kmec, Vomáčka.
Hlinsko – Chotěboř 4:3, Polička – Hlinsko 7:2, bližší nehlášeno.

9. HC Světlá-Ledeč 19   1  2  16  25:102   4

ML. ŽÁCI: Světlá/Ledeč – Chrudim 4:4 (2:3, 0:0, 2:1). Branky hostů: Rohlík 2, Kulhánek, Kostka. Po výborné první třetině Chrudimi ovládli od druhé hru domácí a zaslouženě vyrovnali. Chrudim: Dosoudil - Brychta, Chmelík, Secký, Macháček - Rohlík, Kostka, Kulhánek - Felcman, M. Javůrek, Pavelka.
Skuteč – Polička 0:4 (0:0, 0:3, 0:1). V oslabené sestavě neměli domácí proti favoritovi velké naděje. Přesto podali solidní výkon a uhráli slušný výsledek, první branku inkasovali až ve 33. minutě.
Chrudim – Litomyšl 2:7 (0:1, 2:3, 0:3). Branky domácích: Kostka, Felcman. Dvě třetiny drželi Chrudimští s lídrem krok, v té třetí bohužel odpadli.
Č. Třebová – Skuteč 3:9 (2:1, 0:5, 1:3). Branky vítězů: Topolská 4, Vařejčko, J. Síla, V. Síla, Lenoch, Cimburek. Po vyrovnané první třetině hosté ovládli hru. Skvělou střeleckou formu prokázala Tereza Topolská! Skuteč: Dostál (32. Pelc) - Barták, Cimburek, Florián, Kaňovský, Lenoch, Macháček, J. Síla, V. Síla, Solil, Sýkora, Štěpánek, Topolská, Veverka, Vařejčko, Žák.
Hlinsko – Chotěboř 2:14, Polička - Hlinsko 13:0, bližší nehlášeno.
11. TJ Loko Č.Třebová 23   0  0 23   44:315   0

ELÉVOVÉ: Lanškroun – Chrudim 9:5 (4:1, 4:1, 1:3). Branky hostů: Pavlata 3, Tichý, D. Holub. Hostům se zápas vůbec nepovedl, zlepšení přišlo až v poslední třetině. Chrudim: M. Holub - Kadlc, Doležal, Felcman, Kopecký - Pirner, Formánek, Pavlata, Tichý, Langr, D. Holub.
Choceň – Skuteč 10:5.

PŘÍPRAVKA: Lanškroun – Chrudim (jen starší) 7:5 (za hosty Šrámek 3, Felcman, Pavlata). Litomyšl – Hlinsko (jen starší) 5:5 (za hosty Pospíšil 2, Adámek, Novák, Sekyra). Choceň – Skuteč (jen ml.) 13:2.

TURNAJ PŘÍPRAVEK V HLINSKU: O pololetních prázdninách uspořádal místní oddíl turnaj O Matulův pohár v minihokeji pro hráče ročníku 2002 a mladší. Ve starší kategorii se ve finále střetli v okresním derby domácí s Chrudimí a nakonec vítězství zůstalo v rukou místních, kteří vyhráli 5:4 na nájezdy. V mladší kategorii se již radovali Chrudimští, kteří taktéž na nájezdy porazili ve finále Žďár n. S. 6:5 (za vítěze: Chalupník 3, Jirout, Vtípil).