O pořadí na druhém a třetím místě rozhodovalo až třetí kritérium. Kolegové ze Svratouchu totiž měli stejný počet bodů i totožný přírůstek z posledního dějství. Rozhodla tak Supertrefa z desátého kola. Jiří Rejda byl o jeden gól blíže k počtu branek než Míra Kučera.

1. – 3. místo
PA0023    Libor Stránský, Č. Třebová    8    63
PA0386    Jiří Rejda, Svratouch    2    61
PA0389    Míra Kučera, Svratouch    2    61
4. – 10. místo
PA0193    Antonín Voříšek, Staré Hradiště    8    60
PA0228    Jiří Michek, Pardubice    5    60
PA0384    Míša Vyoralová, Svratouch    8    58
PA0224    Karel Braun, Pardubice    5    57
PA0011    František Kovář, Přívrat    2    57
PA0255    Láďa Daněk, Pardubice    -1    57
PA0373    Viktor Svoboda, Slatiňany    -1    57
11. – 20. místo
PA0406    Václav Fajfr, Podlesí    8    54
PA0077    Roman Hanuš, Slatiňany    8    54
PA0409    Monika Křížová, Choceň    8    54
PA0334    Luděk Knoll ml., Jaroměřice    5    54
PA0253    Matěj Košťál, Pardubice    5    54
PA0028    Marie Páchová, Jablonné n. O.    5    54
PA0229    Jaroslav Urban, Litomyšl    5    54
PA0330    Petr Valenta, Jaroměřice    5    54
PA0404    Hana Čečerová, Č. Třebová    2    54
PA0022    Milan Kopecký, Č. Třebová    2    54
21. – 30. místo
PA0407    Petr Kříž, Choceň    2    54
PA0428    Roman Páral, V. Mýto    2    54
PA0099    Marie Stará, Zaječice    -1    54
PA0272    Zuzana Havránková, Pardubice    14    51
PA0324    Jana Písková st., Jaroměřice    14    51
PA0084    Milan Makeš, Slatiňany    5    51
PA0227    Dominika Drábková, Pardubice    2    51
PA0356    Aleš Hrubý, Mor. Třebová    2    51
PA0256    Monika Merglová, Litomyšl    2    51
PA0343    Olga Jirmásková, Polička    -1    51
31.  – 40. místo  
PA0359    Stanislav Mixán, Boršov    -1    51
PA0131    Klára Šimrová, Kostěnice    -1    51
PA0424    Václav Šplíchal, V. Mýto    -1    51
PA0271    František Boštík, Poříčí    5    49
PA0174    Radka Rybyšarová, Veselí    0    49
PA0414    Matěj Stránský, Řetová    -1    49
PA0408    Jindřiška Křížová, Choceň    8    48
PA0180    Vladimír Paďour st., Pardubice    8    48
PA0041    Josef Petrus, Sobětuchy    8    48
PA0226    Andrea Drábková, Pardubice    5    48
41. – 50. místo
PA0405    Lucie Křížová – Fajfrová, Podlesí    5    48
PA0017    Josef Stasiowski, Lanškroun    5    48
PA0231    Pavel Urban, Litomyšl    5    48
PA0082    Roman Makeš, Slatiňany    2    48
PA0331    Bohuslav Marek, Jaroměřice    2    48
PA0321    Jindřich Tihlařík, Jaroměřice    2    48
PA0301    Jana Bartoňková, Hradec n/S    -1    48
PA0279    Ladislav Bezdíček, Pardubice    -1    48
PA0113    Jaroslav Brůna st., Bělá    -1    48
PA0254    Miloš Mergl, Litomyšl    -1    48
51. – 60. místo
PA0251    Josef Mergl, Litomyšl    -1    48
PA0175    Josef Pejcha, Staré Jesenčany    -1    48
PA0250    Roman Vencl, Svítkov    -1    48
PA0327    Martin Krč, Horní Štěpánov    -4    48
PA0049    Roman Špaček, Sopotnice    -4    48
PA0232    Karel Štorek, Cerekvice    -4    48
PA0459    Alena Khýrová, Staré Město    2    46
PA0449    Dagmar Peštová, Chrudim III    2    46
PA0046    Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí    0    46
PA0397    Martina Novotná, Nedvězí    8    45
61. – 70. místo
PA0141    Stanislava Popílková, Sedlíšťka    8    45
PA0364    Jan Schneider, Mor. Třebová    8    45
PA0366    Bedřich Doseděl, Mor. Třebová    5    45
PA0009    Pavel Drahý, Chrudim III    5    45
PA0167    Markéta Komárková, Pardubice    5    45
PA0322    Milan Písek, Jaroměřice    5    45
PA0335    Daniela Písková, Jaroměřice    5    45
PA0095    Jiří Starý, Bítovany    5    45
PA0133    Rudolf Friede, Staré Hradiště    2    45
PA0338    Josef Jirmásek, Polička    2    45
71. – 80. místo
PA0325    Jana Písková ml., Jaroměřice    2    45
PA0035    Marián Polášek, Chrudim III    2    45
PA0353    Josef Popelka, Polička    2    45
PA0103    Filip Starý, Stolany    2    45
PA0090    Mirek Svoboda, Ronov    2    45
PA0303    Tereza Bartoňková, Hradec n/S    -1    45
PA0065    Eva Hromádková, Chrast    -1    45
PA0154    Monika Koťarová, Praha – Vinohrady    -1    45
PA0332    Pavel Navrátil, Jaroměřice    -1    45
PA0111    Jaromír Patočka, Bělá    -1    45
81. – 90. místo
PA0202    Milan Shejbal st., Pardubice    -1    45
PA0426    Marcela Vondřejcová, V. Mýto    -1    45
PA0293    Milan Češka st., Polička    -4    45
PA0368    Bedřich Štefánek, Mor. Třebová    -4    45
PA0347    Iva Tobiášová, Polička    -7    45
PA0357    František Přichystal, Mor. Třebová    5    43
PA0377    Jan Šár starší, Chrast    2    43
PA0385    Romana Vyoralová, Svratouch    2    43
PA0177    Martin Joudal, Veselí    0    43
PA0062    Marek Chlebeček, Chrudim    -1    43
91. – 100 místo
PA0160    Iva Doležalová, Pardubice    8    42
PA0181    Václav Šimr, Kostěnice    8    42
PA0355    Jiří Fečko, Opatov    5    42
PA0302    Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5    42
PA0040    Jan Hromádko, Chrast    5    42
PA0262    Zdeněk Hyhlík, Pardubice    5    42
PA0333    Luděk Knoll st., Jaroměřice    5    42
PA0403    Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová    5    42
PA0369    Karel Rádsetoulal, Radkov    5    42
PA0270    Karel Škopek, Pardubice    5    42
101. – 110.. místo
PA0423    Barbora Filipová, V. Mýto    2    42
PA0134    Miloslav Friede, Staré Hradiště    2    42
PA0122    Josef Fuksa, Tuněchody    2    42
PA0078    Lucie Hanušová, Slatiňany    2    42
PA0128    Milan Havránek, Pardubice    2    42
PA0091    Zdeněk Horník, Bítovany    2    42
PA0010    Miloslav Kopecký, Rozhovice    2    42
PA0164    Iveta Komárková, Pardubice    2    42
PA0165    Hana Kužilková, Pardubice    2    42
PA0166    Milan Linha, Pardubice    2    42
111. – 120. místo
PA0027    Antonín Pácha, Jablonné n. O.    2    42
PA0367    Marcel Pánik, Rychnov    2    42
PA0051    Jolana Špačková, Sopotnice    2    42
PA0114    Jaroslav Brůna, Bělá    -1    42
PA0363    Josef Brychta, Kunčina    -1    42
PA0050    Josef Diblík, Sopotnice    -1    42
PA0018    Vladimír Fikejs, Žamberk    -1    42
PA0432    Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí    -1    42
PA0261    Bohuslava Hubinková, Čistá    -1    42
PA0184    Jan Kubát, Pardubice    -1    42

Připravil Zdeněk Zamastil, informace na 724 763 926