VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Poslední vítězkou je Jana Písková

Pardubicko - Klobouk dolů, dámy… V posledním dějství, která se dá nazvat dalším kolem smrti se parádně uvedly Zuzana Havránková a Jana Písková st. Minuly pouze dvakrát.

22.2.2012
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

Blíže k celkovému počtu branek byla druhá jmenovaná. Vítězem hokejové Tip ligy se stal Libor Stránský.

PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 8 63
PA0389 Míra Kučera, Svratouch 2 61
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 2 61
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 8 60
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 5 60
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 8 58
PA0224 Karel Braun, Pardubice 5 57
PA0011 František Kovář, Přívrat 2 57
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice -1 57
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany -1 57
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí 8 54
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 8 54
PA0409 Monika Křížová, Choceň 8 54
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 5 54
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 5 54
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. 5 54
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 54
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 5 54
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová 2 54
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 2 54
PA0407 Petr Kříž, Choceň 2 54
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 2 54
PA0099 Marie Stará, Zaječice -1 54
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 14 51
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice 14 51
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany 5 51
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 2 51
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 2 51
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl 2 51
PA0343 Olga Jirmásková, Polička -1 51
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov -1 51
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice -1 51
PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto -1 51
PA0271 František Boštík, Poříčí 5 49
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 0 49
PA0414 Matěj Stránský, Řetová -1 49
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň 8 48
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 8 48
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 8 48
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 5 48
PA0405 Lucie Křížová – Fajfrová, Podlesí 5 48
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 5 48
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 5 48
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 2 48
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 2 48
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 2 48
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S -1 48
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice -1 48
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá -1 48
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl -1 48
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl -1 48
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany -1 48
PA0250 Roman Vencl, Svítkov -1 48
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov -4 48
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice -4 48
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice -4 48
PA0459 Alena Khýrová, Staré Město 2 46
PA0449 Dagmar Peštová, Chrudim III 2 46
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 0 46
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 8 45
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka 8 45
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová 8 45
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 5 45
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 5 45
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 5 45
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice 5 45
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice 5 45
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 5 45
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 2 45
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 2 45
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 45
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 2 45
PA0353 Josef Popelka, Polička 2 45
PA0103 Filip Starý, Stolany 2 45
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 2 45
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S -1 45
PA0065 Eva Hromádková, Chrast -1 45
PA0154 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady -1 45
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice -1 45
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá -1 45
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice -1 45
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto -1 45
PA0293 Milan Češka st., Polička -4 45
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová -4 45
PA0347 Iva Tobiášová, Polička -7 45
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 5 43
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 2 43
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 2 43
PA0177 Martin Joudal, Veselí 0 43
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim -1 43
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice 8 42
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 8 42
PA0355 Jiří Fečko, Opatov 5 42
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 42
PA0040 Jan Hromádko, Chrast 5 42
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 5 42
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 42
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 5 42
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 42
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 5 42
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto 2 42
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 2 42
PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 2 42
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 42
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 2 42
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 2 42
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 42
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 2 42
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 2 42
PA0166 Milan Linha, Pardubice 2 42
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 2 42
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 2 42
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice 2 42
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá -1 42
PA0363 Josef Brychta, Kunčina -1 42
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice -1 42
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 42
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí -1 42
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá -1 42
PA0184 Jan Kubát, Pardubice -1 42
PA0112 Jaromír Patočka dt., Bělá -1 42
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí -4 42
PA0340 Olga Shelongová, Praha -4 42
PA0336 Marek Soural, Úsobrno -4 42
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 2 40
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 0 40
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice 8 39
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim 5 39
PA0002 Hana Honzáková, Lozice 5 39
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 5 39
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 5 39
PA0200 Jiří Marek, Pardubice 5 39
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany 2 39
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 2 39
PA0440 Josef Jelínek, Čankovice 2 39
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 39
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 39
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice 2 39
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 39
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 2 39
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 2 39
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 2 39
PA0116 Libor Tuček, Bělá 2 39
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 2 39
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice -1 39
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany -1 39
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 39
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 39
PA0214 Marek Tichý, Pardubice -1 39
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová -4 39
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí -4 39
PA0342 Jana Jirmásková, Polička -4 39
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí -4 39
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice -4 39
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav -4 39
PA0107 Josef Vacek, Chrudim -4 39
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí -7 39
PA0056 Martin Souček, Chrudim III -7 39
PA0494 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 11 38
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany 2 38
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 0 38
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá -1 37
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 8 36
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 5 36
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 5 36
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 2 36
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice 2 36
PA0234 Luděk Marčík, Osík 2 36
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 36
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 36
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha 2 36
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice 2 36
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 2 36
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 2 36
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany -1 36
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín -1 36
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová -1 36
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice -1 36
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 36
PA0243 Radek Vencl, Svítkov -1 36
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice -4 36
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec -4 36
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto -4 36
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun -4 36
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody -4 36
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov -4 36
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice -7 36
PA0446 Marcela Váňová, Slatiňany 11 35
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 5 35
PA0074 František Pavlík, Zaječice 5 35
PA0454 Vratislav Kříž, H. Městec 0 35
PA0136 Martin Čihák, Hostovice 8 34
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. 8 34
PA0441 Jiří Mládek, Pardubice 2 34
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 2 34
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí 0 34
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl -1 34
PA0163 Rudolf Novotný, Srch -1 34
PA0276 František Pešek, Pardubice -1 34
PA0349 Stanislav Kučera, Polička -4 34
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast -4 34
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 8 33
PA0310 Anja Slabá, Svitavy 8 33
PA0305 Alena Slabá, Svitavy 8 33
PA0308 František Slabý, Svitavy 8 33
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 5 33
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany 5 33
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 2 33
PA0352 Marie Hladká, Sebranice 2 33
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice 2 33
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 2 33
PA0094 Marie Stará, Bítovany 2 33
PA0102 Lucie Stará, Stolany 2 33
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 2 33
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice 2 33
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice -1 33
PA0217 Marek Balínek, Pardubice -1 33
PA0012 Lucie Kovářová, Přívrat -1 33
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto -1 33
PA0295 Josef Künzel, Svitavy -1 33
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice -1 33
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí -1 33
PA0117 Jan Sychra, Bělá -1 33
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody -1 33
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička -1 33
PA0298 Martin Zedník, Svitavy -1 33
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III -4 33
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko -4 33
PA0248 Karel Škopek, Čepí -4 33
PA0073 Josef Štursa, Zaječice -4 33
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice -4 33
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody -7 33
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 32
PA0479 Petr Kumstát, Staré Město 2 32
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice -1 32
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov -1 32
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí -4 32
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl 5 31
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 5 31
PA0457 Ladislav Khýr, Staré Město 2 31
PA0465 Karel Svojanovský, Svitavy 2 31
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička 2 31
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice 0 31
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová -4 31
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 30
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička 5 30
PA0280 Karel Švec, Polička 5 30
PA0291 František Báča, Rohozná 2 30
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 2 30
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto 2 30
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice 2 30
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí 2 30
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová -1 30
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice -1 30
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 30
PA0130 František Kaplan, Moravany -1 30
PA0296 Jan Procházka, Polička -1 30
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy -1 30
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany -1 30
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov -4 30
PA0339 Martin Jirmásek, Polička -4 30
PA0176 Daniel Joudal, Veselí -4 30
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl -4 30
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště -4 30
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy -4 30
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí -4 30
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina -7 30
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody -7 30
PA0480 Jana Kumstátová, Staré Město 2 29
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 2 29
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 2 28
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 28
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 0 28
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 0 28
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 0 28
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 0 28
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad -1 28
PA0416 Silvie Stránská, Řetová -4 28
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 27
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice 5 27
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 5 27
PA0020 Petra Brůnová, Choceň 2 27
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl 2 27
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice 2 27
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice 2 27
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 2 27
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 2 27
PA0294 Milan Češka ml., Polička -1 27
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 27
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová -1 27
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy -1 27
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště -1 27
PA0277 Jiří Vávra, Polička -1 27
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl -4 27
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany -4 27
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice -4 27
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice -4 27
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice -7 27
PA0501 Jiří Verner, Jaroměř -4 26
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice -7 26
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy 11 25
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto 5 25
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 5 25
PA0445 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 2 25
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 0 25
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 0 25
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota -1 25
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota -1 25
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová -1 25
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová -4 25
PA0486 Anna Bisová, Karle 11 24
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov 5 24
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 5 24
PA0383 Martina Homolková, Lukavice 2 24
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 2 24
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 2 24
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 24
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 0 24
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl -1 24
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice -1 24
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov -1 24
PA0061 Michal Pešava, Chrudim -1 24
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice -1 24
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany -1 24
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice -1 24
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov -1 24
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice -1 24
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice -4 24
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová -4 24
PA0345 Oliver Shelong, Praha -4 24
PA0344 Dan Shelong, Praha -4 24
PA0100 Tomáš Starý, Stolany -4 24
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička -7 24
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk -7 24
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice 5 23
PA0466 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 2 23
PA0481 Josef Mastík, Sebranice -1 23
PA0500 Martina Kašparová, Pardubice -4 23
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -4 23
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim -4 23
PA0518 Blažena Švábová, Svitavy 11 22
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice 5 22
PA0315 Radek Roušar, Svitavy 5 22
PA0458 Aťka Khýr, Staré Město 2 22
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 2 22
PA0473 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 22
PA0376 Jan Šár senior, Chrast 2 22
PA0169 Radek Bidlo, Choteč 0 22
PA0089 Martin Horník, Bítovany 0 22
PA0460 Ondřej Brychta, Kunčina -1 22
PA0415 Jiří Stránský, Řetová -1 22
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy -4 22
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička -7 22
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany 11 21
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody 5 21
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 21
PA0119 Ondra Sychra, Bělá 5 21
PA0508 Leoš Jantač, Lanškroun 2 21
PA0267 Milan Jílek, Polička 2 21
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 0 21
PA0461 Leoš Hnát, Svitavy 0 21
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 0 21
PA0478 Petr Šilar, Litomyšl 0 21
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová -1 21
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň -1 21
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice -1 21
PA0093 Martin Solnička, Srní -1 21
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice -1 21
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany -1 21
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice -4 21
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice -4 21
PA0204 Tomáš Shejbal, Pardubice -4 21
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice -4 21
PA0309 Anna Slabá, Svitavy -4 21
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá -4 21
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí -7 21
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice -7 21
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová -7 21
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí -7 21
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy -7 21
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III -7 21
PA0469 Eduard Brázda, Svitavy 8 20
PA0317 Václav Roušar, Svitavy 8 20
PA0475 Jaroslav Jirout, Litomyšl 5 20
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov -4 20
PA0492 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje -7 20
PA0524 Jitka Bláhová, Vendolí 8 19
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim 5 19
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III 2 19
PA0489 Marie Homolová, Svitavy 0 19
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 0 19
PA0108 Josef Pištínek, Horka -1 19
PA0511 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 19
PA0388 František Starý, Hlinsko -4 19
PA0506 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 8 18
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov 5 18
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 18
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk 5 18
PA0482 Kristýna Brázdová, Svitavy 2 18
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 2 18
PA0488 Růžena Lebedová, Svitavy 2 18
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 18
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 18
PA0348 Martin Tobiáš, Polička 2 18
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 0 18
PA0159 Libor Doležal, Pardubice -1 18
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice -1 18
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice -1 18
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště -4 18
PA0282 Miroslav Jílek, Polička -4 18
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves -4 18
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní -4 18
PA0058 Martin Pešava, Chrudim -4 18
PA0313 Petr Slabý, Svitavy -4 18
PA0278 Petr Jílek, Polička -7 18
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 2 17
PA0443 Michaela Ryantová, V. Mýto 0 17
PA0451 Jiří Souček, Chrudim III -1 17
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice 5 16
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 0 16
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička -1 16
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 15
PA0037 René Hromádko, Zaječice 2 15
PA0172 Vilma Látová, Pardubice 2 15
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 2 15
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 2 15
PA0274 Pavel Zahradník, Polička 2 15
PA0504 Václav Bis, Lukavec -1 15
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice -1 15
PA0484 Miroslav Jílek, Svitavy -1 15
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště -4 15
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice 8 14
PA0485 Jan Bis, Svitavy 5 14
PA0470 Marina Brázdová, Svitavy 5 14
PA0525 Zdeněk Jílek, Polička 5 14
PA0462 Eva Roušarová, Svitavy 5 14
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice 0 14
PA0498 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -1 14
PA0532 Lucie Hárychová, Koclířov 11 13
PA0526 Dominik Pilař, Svitavy 8 13
PA0527 Vojtěch Pilař, Svitavy 8 13
PA0523 Jaroslav Bláha, Vendolí 5 13
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 13
PA0520 Marie Tesařová, Vendolí 5 13
PA0148 Jiří Špaček, Dašice 0 13
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště 0 13
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 0 13
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 12
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 0 12
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 0 12
PA0150 Michal Špaček, Dašice 0 12
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice -1 12
PA0060 Josef Pešava, Chrudim -1 12
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec -4 12
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice -7 12
PA0503 Martin Lacina, Svitavy 2 11
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl 0 11
PA0213 Petr Houska, Pardubice 0 11
PA0497 Václav Moník, Staré Hradiště -4 11
PA0483 Miloš Kafuněk, Svitavy 5 10
PA0521 Josef Neděla, Vendolí 5 10
PA0442 Radek Slavík, Pardubice – Svítkov 2 10
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody 2 10
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice 0 10
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto 0 10
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 0 10
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice -1 10
PA0472 Josef Novák, Litomyšl -4 10
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová -1 9
PA0533 Milada Novotná, Mělník 8 8
PA0517 Leoš Mihola, Svitavy 5 8
PA0505 Zdeněk Tesař st., Vendolí 5 8
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 2 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 8
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová 0 8
PA0491 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 8
PA0529 Milan Štoll, Slatiňany 0 8
PA0381 Janis Kunev, Pardubice -1 8
PA0453 Tomášek Kuchař, Chrudim -4 8
PA0495 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -4 8
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice -4 8
PA0476 Adam Jirout, Litomyšl 0 7
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí 0 7
PA0507 David Kubal jun., Škrovád 0 7
PA0456 Eduard Čehovský, Rozstání -1 7
PA0287 Michal Čížek, Svitavy -1 7
PA0474 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -4 7
PA0490 Eva Kynclová, Krouna 0 6
PA0452 Miloš Vlašic, Chrudim III 0 6
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany -10 6
PA0530 Pavel Barvíř, Zlín 5 5
PA0535 Ladislav Cesnek, Lipník 5 5
PA0467 Martin Fišer, Vendolí 2 5
PA0499 Ivana Kašparová, Pardubice 2 5
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 0 5
PA0439 Josef Ropek, Choceň 0 5
PA0438 Jiří Rožek, Horní Jelení 0 5
PA0444 Jakub Šedivý, V. Mýto 0 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0371 Miroslav Otevřel, Linhartice -1 5
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice 5 4
PA0528 Blanka Pilařová, Svitavy 2 4
PA0316 David Roušar, Svitavy 2 4
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice -4 4
PA0502 Hynek Vávra, Svitavy -1 3
PA0471 Michal Brázda, Svitavy 5 2
PA0519 Marie Korčáková, Hradec n/S 5 2
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy 5 2
PA0468 Marta Fišerová, Vendolí 2 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 0 2
PA0509 Lada Polášková, Chrudim III 0 2
PA0531 Stanislav Barvíř, Pardubice -1 2
PA0514 Miroslav Čejka, Svitavy 5 1
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl 0 1
PA0516 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen -1 1
PA0522 Jaroslav Klučka, Vendolí -1 1
PA0515 Iva Srbková, Svitavy -1 1
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice 2 0
PA0450 Lucie Součková, Chrudim III 0 0
PA0513 Gabriela Khýnová, V. Mýto 0 -1
PA0512 Miroslav Šimon, Chrudim III 0 -1
PA0534 Anna Cesneková, Lipník -1 -1
PA0493 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -7 -1
PA0455 Michaela Uličná, Svratouch -1 -2
PA0510 Jindřich Čapek, Rokytno 0 -4
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -4
PA0496 Marie Moníková, Staré Hradiště -1 -4
PA0487 Josef Bis, Karle -4 -4
PA0477 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -1 -5
PA0447 Jan Polášek jun., Chrudim 0 -9
PA0448 David Kubal, Škrovád 0 -10
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 -12
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice 0 -12

22.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Záchody slaví svátek i ošklivými dárky

MICHAEL POLNICKÝ mluví pro TV Kopeme za fotbal.  Na snímku dole právě vsítil branku Mladé Boleslavi. U pravé tyče branky  Bolky zpytuje svědomí bek Patrizio Stronati. Letos má v lize odehráno 984 minut. Víc má  jen kolega z obrany Pauschek.

Vytočená piva, lajky a vstřelené branky jsou cestou nahoru

Muž tvrdil, že plakát nevylepil, i když jej zachytila kamera

Chrudim - Ve středu krátce před půlnocí zachytil městský kamerový systému skupinu čtyř osob jdoucí z Široké ulice na Resselovo náměstí. Jedna osoba z této skupiny se zastavila u domu č.p. 114 a na dvířka elektrického rozvaděče vylepila plakát.

Zamrzlý vodoměr se může prodražit

Chrudimsko - Vodoměr je třeba před zimou chránit izolací, jinak zamrzne. Spotřebitelé by na to měli myslet, mimo jiné i proto, že případná výměna mrazem poškozeného vodoměru není nikde zadarmo.

Dění na náměstí sleduje kamera ve dne i v noci

Chrudim - Vedení Chrudimi pořídilo novou webkameru, která ustavičně snímá dění na Resselově náměstí a zprovoznilo ji ve středu. „Oproti dřívějšku je umístěná na budově pošty a díky tomu budete mít přehled například o návštěvnosti trhů,“ uvedl tiskový mluvčí radnice Aleš Prokopec.

Byt jako investice? Splátky vás vyjdou dráž

Sníte o vlastní nemovitosti, která bude vydělávat za vás? Fajnová myšlenka, ale neoplýváte-li tučným kontem, vše si pořádně spočítejte. Cesta k úvěru bude totiž náročnější. Tedy pokud přiznáte váš skutečný záměr. Zda se takový úvěr vyplatí, přibližuje Lucie Drásalová, hypoteční analytička Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT